سوالات متداول (سQالات متداول) حساب ، بستر تجارت در Olymp Trade

سوالات متداول (سQالات متداول) حساب ، بستر تجارت در Olymp Trade


حساب


چند حساب چیست؟

چند حساب یک ویژگی است که به معامله گران اجازه می دهد تا 5 حساب زنده متصل به هم در Olymp Trade داشته باشند. در هنگام ایجاد حساب خود ، می توانید از بین ارزهای موجود مانند USD ، EUR یا برخی از ارزهای محلی انتخاب کنید.

شما کنترل کاملی بر آن حساب ها خواهید داشت ، بنابراین می توانید در مورد نحوه استفاده از آنها تصمیم بگیرید. یکی می تواند به مکانی برای حفظ سود حاصل از معاملات خود تبدیل شود ، دیگری می تواند به حالت یا استراتژی خاصی اختصاص یابد. همچنین می توانید نام این حساب ها را تغییر دهید و آنها را بایگانی کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که حساب چند حساب با حساب تجاری شما (شناسه معامله گر) برابر نیست. شما فقط می توانید یک حساب تجاری (شناسه معامله گر) داشته باشید ، اما حداکثر 5 حساب مختلف مختلف برای ذخیره پول شما به آن متصل هستند.

نحوه ایجاد حساب تجاری در چند حساب

برای ایجاد یک حساب زنده دیگر ، باید:

1. به منوی "Accounts" بروید.

2. روی دکمه "+" کلیک کنید.

3. ارز را انتخاب کنید.

4. نام حسابهای جدید را بنویسید.

همین ، شما یک حساب جدید دارید

نحوه مرتب سازی و تغییر نام حساب های زنده خود

شما همیشه می توانید حساب زنده خود را حتی پس از ایجاد آن تغییر نام دهید. برای انجام این کار ، باید به منوی "حساب ها" بروید ، روی دکمه با سه نقطه کلیک کنید و سپس گزینه "تغییر نام" را انتخاب کنید. پس از آن ، می توانید هر نامی را در محدوده 20 نماد وارد کنید.

حسابها به ترتیب ترتیب صعودی طبقه بندی می شوند: قدیمی ترها در لیست بالاتر از حسابهای تازه ایجاد شده قرار می گیرند.

نحوه واریز پول به حساب های خود

برای واریز وجوه ، باید روی حساب زنده ای که می خواهید تکمیل شود کلیک کنید (در منوی "حساب ها") ، گزینه "سپرده" را انتخاب کرده و سپس مبلغ و روش پرداخت را انتخاب کنید.


نحوه انتقال پول بین حساب ها

از آنجا که چند حساب به هم متصل هستند ، می توانید وجوه بین آنها را به دلخواه انتقال دهید.

برای انجام این کار ، باید به برگه "انتقال" در منوی "حسابها" بروید ، سپس فرستنده و گیرنده را انتخاب کرده و مقدار مورد نظر را پر کنید. تنها چیزی که باقی می ماند این است که روی دکمه "انتقال" کلیک کنید.

چگونه می توان از حساب های خود پول برداشت کرد

انجام برداشت به همان سادگی واریز است. باید به منوی "حساب ها" بروید ، موردی را که می خواهید از آن برداشت کنید انتخاب کرده و سپس مقدار مورد نظر را پر کنید. پول در مدت 5 روز به کارت بانکی یا کیف پول الکترونیکی شما منتقل می شود.

پاداش چند حساب: چگونه کار می کند

اگر هنگام دریافت پاداش چندین حساب زنده دارید ، آن حساب به حسابی که وجوه خود را به آن واریز می کنید ارسال می شود.

در حین انتقال بین حسابهای معاملاتی ، مقدار متناسب پول پاداش به طور خودکار در کنار ارز زنده ارسال می شود. بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر شما 100 دلار پول واقعی و 30 دلار پاداش در یک حساب داشته باشید و تصمیم بگیرید 50 دلار به حساب دیگر منتقل کنید ، 15 دلار پاداش نیز منتقل می شود.

نحوه بایگانی حساب خود

اگر می خواهید یکی از حساب های زنده خود را بایگانی کنید ، لطفاً مطمئن شوید که معیارهای زیر را برآورده می کند:

1. هیچ وجوهی ندارد.

2. هیچ معامله باز با پول در این حساب وجود ندارد.

3. این آخرین حساب زنده نیست.

اگر همه چیز مرتب باشد ، می توانید آن را بایگانی کنید.

شما هنوز می توانید سابقه حسابها را حتی پس از بایگانی نیز مشاهده کنید ، زیرا سابقه تجارت و سابقه مالی از طریق نمایه کاربران در دسترس است.

حساب تفکیک شده چیست؟

هنگامی که وجوه خود را روی پلت فرم واریز می کنید ، آنها مستقیماً به یک حساب جداگانه منتقل می شوند. حساب تفکیک شده در اصل حسابی است که متعلق به شرکت ما است اما جدا از حسابی است که وجوه عملیاتی آن را ذخیره می کند.

ما فقط از سرمایه در گردش خود برای حمایت از فعالیتهای خود مانند توسعه و نگهداری محصول ، پوشش ریسک ، و همچنین فعالیتهای تجاری و نوآورانه استفاده می کنیم.

مزایای حساب جداگانه

با استفاده از یک حساب جداگانه برای ذخیره وجوه مشتریان خود ، ما شفافیت را به حداکثر می رسانیم ، به کاربران پلتفرم دسترسی بی وقفه به وجوه خود را می دهیم و از آنها در برابر خطرات احتمالی محافظت می کنیم. اگرچه بعید است این اتفاق بیفتد ، اما اگر شرکت ورشکست شود ، پول شما 100 safe امن است و قابل استرداد است.


چگونه می توان ارز حساب را تغییر داد

فقط یکبار می توانید ارز حساب را انتخاب کنید. با گذشت زمان قابل تغییر نیست.

می توانید با ایمیل جدید یک حساب جدید ایجاد کرده و واحد پول مورد نظر را انتخاب کنید.

اگر حساب جدیدی ایجاد کرده اید ، برای مسدود کردن حساب قبلی با پشتیبانی تماس بگیرید.

طبق خط مشی ما ، یک معامله گر فقط می تواند یک حساب داشته باشد.

چگونه می توانم ایمیل خود را تغییر دهم

برای به روز رسانی ایمیل خود ، لطفاً با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

ما داده ها را از طریق مشاور تغییر می دهیم تا از حساب معامله گران در برابر کلاهبرداران محافظت کنیم.

شما نمی توانید ایمیل خود را از طریق حساب کاربری تغییر دهید.

چگونه می توانم شماره تلفن خود را تغییر دهم

اگر شماره تلفن خود را تأیید نکرده اید ، می توانید آن را در حساب کاربری خود ویرایش کنید.

اگر شماره تلفن خود را تأیید کرده اید ، لطفاً با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

بستر معاملاتی


پلتفرم معاملاتی چیست؟

این یک پلت فرم آنلاین است که معامله گران نقل قول انواع دارایی ها را انجام می دهند و با استفاده از خدمات ارائه شده توسط یک کارگزار معامله می کنند.

چرا باید Olymp Trade را انتخاب کنم؟

معامله گران دلایل مختلفی برای انتخاب کارگزار دارند. و در اینجا مواردی وجود دارد که ممکن است برای شما مهم تر شوند:

- شروع آسان. حداقل مبلغ تجارت از 1 دلار در یورو 1 شروع می شود

- آموزش رایگان. از استراتژی های آماده استفاده کنید ، آموزش های ویدیویی و وبینارها را تماشا کنید.

-پشتیبانی شبانه روزی متخصصان ما به 15 زبان صحبت می کنند و آماده حل هر مشکلی هستند.

- برداشت سریع وجوه وجوه خود را با کمیسیون صفر به راحت ترین روش برداشت کنید.

- ضمانت. Olymp Trade یک کارگزار معتبر است. همه سپرده های معامله گران بیمه هستند.

بازه زمانی چیست؟

این "مقیاس قیمت" پلت فرم معاملاتی برای یک دوره معین است. اگر بازه زمانی 10 دقیقه ای را روی نمودار خطی انتخاب کنید ، قسمتی از نمودار قیمت را مشاهده می کنید که حرکت قیمت را در 10 دقیقه اخیر نشان می دهد. اگر بازه زمانی 5 دقیقه ای را روی نمودار شمعدان ژاپنی انتخاب کنید ، هر شمعدان پویایی قیمت را برای این دوره نشان می دهد. اگر نقل قول ها بالا رفته باشد ، شمع سبز می شود. اگر قیمت دارایی کاهش یابد ، شمع قرمز می شود.

می توانید بازه های زمانی زیر را روی پلت فرم انتخاب کنید: 15 ثانیه ، 1 ، 5 ، 15 و 30 دقیقه ، 1 یا 4 ساعت ، 1 یا 7 روز و 1 ماه.

آیا باید نرم افزار معاملاتی را روی رایانه خود نصب کنم؟

شما می توانید بلافاصله پس از ایجاد یک حساب کاربری ، در بستر آنلاین ما در نسخه وب معامله کنید. نیازی به نصب نرم افزار جدید نیست ، اگرچه برنامه های تلفن همراه و رایانه رایگان برای همه معامله گران در دسترس است.

آیا می توانم از ربات ها هنگام معامله بر روی پلتفرم استفاده کنم؟

ربات نرم افزار خاصی است که به شما امکان می دهد به طور خودکار در دارایی ها معامله کنید. پلت فرم ما برای استفاده افراد (معامله گران) طراحی شده است. بنابراین استفاده از روبات های معاملاتی در پلت فرم ممنوع است.

طبق بند 8.3 توافقنامه خدمات ، استفاده از روبات های معاملاتی یا روش های معاملاتی مشابه که اصول صداقت ، قابلیت اطمینان و انصاف را نقض می کند ، نقض توافقنامه خدمات است.

اگر هنگام بارگیری پلتفرم خطایی در سیستم رخ داد ، چه باید بکنم؟

هنگام بروز خطاهای سیستم ، توصیه می کنیم حافظه پنهان و کوکی های خود را پاک کنید. همچنین باید مطمئن شوید که از آخرین نسخه مرورگر وب استفاده می کنید. اگر این اقدامات را انجام می دهید اما خطا همچنان رخ می دهد ، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

پلتفرم بارگیری نمی شود

سعی کنید آن را در مرورگر دیگری باز کنید. توصیه می کنیم از جدیدترین Google Chrome استفاده کنید.

اگر موقعیت مکانی شما در لیست سیاه قرار گیرد ، سیستم به شما اجازه ورود به سیستم عامل را نمی دهد.

شاید ، یک مشکل فنی غیر منتظره وجود داشته باشد. مشاوران پشتیبانی ما به شما در حل آن کمک خواهند کرد.


معاملات


چرا تجارت فوراً باز نمی شود؟

چند ثانیه طول می کشد تا داده ها را از سرورهای ارائه دهندگان نقدینگی دریافت کنیم. به عنوان یک قاعده ، روند باز کردن یک معامله جدید حداکثر 4 ثانیه طول می کشد.

چگونه می توانم سابقه معاملات خود را مشاهده کنم؟

همه اطلاعات مربوط به معاملات اخیر شما در بخش "معاملات" موجود است. می توانید از طریق قسمتی با نام کاربری خود به سابقه همه معاملات خود دسترسی پیدا کنید.

انتخاب شرایط معاملاتی

منوی شرایط معاملاتی در کنار نمودار دارایی وجود دارد. برای افتتاح معامله ، باید موارد زیر را انتخاب کنید:

- مبلغ معامله. میزان سود بالقوه بستگی به مقدار انتخاب شده دارد.

- مدت تجارت می توانید زمان دقیق بسته شدن معامله (به عنوان مثال ، 12:55) را تنظیم کنید یا فقط مدت معامله (به عنوان مثال ، 12 دقیقه) را تعیین کنید.زمان معامله


معاملات و جلسات نقل قول

جلسه نقل قول دوره ای است که بستر نقل قول ها را دریافت و ارسال می کند. با این حال ، می توان در یک جلسه معاملاتی کمی کوتاه تر ، که بخشی از یک جلسه نقل قول است ، معاملات انجام داد.

به عنوان یک قاعده ، یک جلسه نقل قول 5-10 دقیقه زودتر شروع می شود و 5-10 دقیقه دیرتر از جلسه معاملاتی به پایان می رسد. این به منظور محافظت از معامله گران از خطر نوسانات بالا در ابتدا و انتهای جلسه نقل قول است.

به عنوان مثال ، یک جلسه نقل قول برای سهام اپل در ساعت 13:30 به وقت گرینویچ (زمان تابستانی ایالات متحده) شروع می شود و در 20:00 به پایان می رسد. جلسه معاملاتی سهام اپل با پنج دقیقه تاخیر ، یعنی ساعت 13:35 آغاز می شود. و در ساعت 19:55 ، یعنی 5 دقیقه قبل از پایان جلسه نقل قول ، به پایان می رسد.

فعال ترین زمان روز برای معاملات در فارکس چه ساعتی است؟

فعالیت معاملاتی به ساعات کار مبادلات عمده بستگی دارد و در زمان انتشار اخبار مهم افزایش می یابد. فعال ترین جلسات معاملاتی جلسات اروپایی و آمریکای شمالی است. جلسه اروپایی در حدود 6:00 UTC آغاز می شود و در 15:00 UTC به پایان می رسد. جلسه معاملات آمریکای شمالی از ساعت 13:00 UTC تا 22:00 UTC ادامه دارد.

لطفاً توجه داشته باشید که برخی از جفت ارزها و دارایی ها برای معاملات به مدت محدود در دسترس هستند. ساعات معاملاتی هر دارایی در برگه "شرایط معاملاتی" در منوی "دارایی" مشخص شده است.

نمودار


نمودارهای چندگانه

نسخه وب سایت پلت فرم معاملاتی به شما امکان می دهد همزمان دو نمودار را مشاهده کنید. برای بازکردن پنجره نمودار دوم ، در گوشه سمت چپ پایین روی نماد با مربع دو خطی افقی کلیک کنید.

چارچوب زمان

بازه زمانی پارامتر اصلی نمودار است که به درک بهتر آنچه در بازار اتفاق می افتد کمک می کند. این به معنی فاصله زمانی است که توسط هر شمع یا میله روی نمودارهای شمعدان ژاپنی ، میله ای و هایکن آشی پوشانده شده است. به عنوان مثال ، اگر یک نمودار شمعدانی ژاپنی را زیر نظر داشته باشید و یک بازه زمانی 1 دقیقه ای تعیین کنید ، هر شمع پویایی قیمت را در 1 دقیقه نشان می دهد. اگر نمودار خطی را تجزیه و تحلیل کنید ، بازه زمانی بازه زمانی نمایش داده شده در پنجره نمودار را نشان می دهد.

می توانید بازه زمانی مورد نیاز خود را در منوی انتخاب محدوده زمانی تنظیم کنید. چندین چارچوب زمانی را می توان با شمعدان ژاپنی ، نوار و نمودارهای Heiken Ashi استفاده کرد: 15 ثانیه ، 1 دقیقه ، 5 دقیقه ، 10 دقیقه ، 15 دقیقه ، 30 دقیقه ، 1 ساعت ، 4 ساعت ، 1 روز ، 7 روز ، 1 ماه به با بزرگنمایی با استفاده از دکمه های "+" (بعلاوه) و "-" (منهای) می توانید دوره های نمودار خطی را تغییر دهید.

معامله گران کوتاه مدت تمایل دارند از دوره های کوتاه حداکثر تا 1 ساعت استفاده کنند. سرمایه گذاران بلندمدت هنگام پیش بینی نمودارها را در بازه های زمانی 4 ساعته و بالاتر تجزیه و تحلیل می کنند.

اتصال نمودارها

پنجره ها می توانند نمودار دارایی های مختلف را نشان دهند ، از جمله استفاده از بازه های زمانی مختلف و حالت های معاملاتی. به عنوان مثال ، پنجره بالا ممکن است قیمت بیت کوین را در نمودار 1 دقیقه ای در حالت FTT نشان دهد ، در حالی که پنجره پایین پویایی قیمت EUR/USD در حالت فارکس را در یک بازه زمانی روزانه نشان می دهد.

هر نمودار دارای یک منوی شرایط معاملاتی جداگانه برای معاملات راحت تر است.

مدیریت معاملات

پیروی از این دستورالعمل ها زمانی که شما همزمان دو دارایی را معامله می کنید ، مدیریت معاملات را برای شما راحت می کند:

اول اینکه همه معاملات و سفارشات فعال در نمودار مشخص شده اند. می توانید معاملات را بدون مراجعه به منوی معاملات ببندید. فقط روی نماد معاملات خود کلیک کنید و آن را در نتیجه فعلی ببندید.

ثانیاً ، می توانید سطوح Take Profit و Stop Loss را درست روی نمودار بکشید. این امر مدیریت موقعیت ها را بسیار آسان می کند.

ثالثاً ، همه موقعیت ها بر اساس حالت های معاملاتی در منوی معاملات گروه بندی می شوند. فرض کنید شما 1 معامله در حالت FTT و 10 معامله در حالت فارکس باز کرده اید. در این حالت ، یک برگه با 1 FTT و یک برگه دیگر با 10 معاملات فارکس که بر اساس حالت معاملاتی آنها جداگانه در منوی "معاملات" گروه بندی شده اند ، مشاهده خواهید کرد. با کلیک روی برگه ، می توانید آن را با معاملات گروه بندی شده گسترش دهید. پس از این ، می توانید پارامترهای هر موقعیت را تنظیم کرده یا آن را ببندید.

نمودار: بزرگنمایی و کوچک نمایی

شما می توانید دکمه هایی با نمادهای "+" (به علاوه) و "-" (منهای) را در پایین نمودار مشاهده کنید. آنها برای مقیاس بندی (بزرگنمایی) نمودار طراحی شده اند. برای بزرگنمایی نمودار روی "بعلاوه" کلیک کنید و برای کوچک نمایی نمودار و کسب اطلاعات در مورد روند قیمت در مدت زمان طولانی روی "منهای" کلیک کنید.

داده های تاریخی

نمودار یکی از م waysثرترین روش ها برای تجسم حرکت قیمت دارایی در گذشته است. نمودارها به شما کمک می کنند تا روندهای فعلی و گذشته را به راحتی تعیین کنید.

پلتفرم معاملاتی به شما امکان می دهد سابقه معاملات چند سال گذشته را مشاهده کنید. برای انجام این کار ، روی پنجره نمودار کلیک کنید. سپس دکمه سمت چپ ماوس را پایین نگه داشته و مکان نما را به سمت راست حرکت دهید. مراحل بالا را هر چند بار که لازم است تکرار کنید تا فاصله زمانی مورد نیاز را بیابید. جدول زمانی در زیر نمودار قرار دارد.

برای برخی از دارایی ها ، می توانید روند بازگشت به 1996 را در یک بازه زمانی 1 ماهه پیگیری کنید.

نقل قول نرخ تازه سازی

پلتفرم معاملاتی قیمت های بازار را در زمان واقعی منتقل می کند. به عنوان یک قاعده ، حداکثر 4 نقل قول در ثانیه دریافت می شود.


اعلان قیمت سفارشی


آن چیست؟

اکنون می توانید اعلان جدیدی ایجاد کنید که وقتی نمودار به قیمت پیشنهادی مشخص می شود ظاهر می شود.

چگونه کار می کند؟

برای تنظیم اعلان سفارشی برای یک دارایی ، باید:

1. نشانگر قیمت را در سمت راست نمودار قرار دهید تا نماد زنگ ظاهر شود.

2. برای تنظیم اعلان روی زنگ کلیک کنید.

3. هنگامی که قیمت به نقل قول انتخاب شده برسد ، اعلانی ظاهر می شود.

4. برای شروع معاملات دارایی و حالت معاملاتی که برای آن تنظیم شده بود ، روی اعلان کلیک کنید.

همیشه می توانید اعلان را با کشیدن زنگ به سطح قیمت متفاوت یا خارج از صفحه حذف یا ویرایش کنید.

انواع اطلاع رسانی

نوع اعلان بستگی به بستری دارد که معامله گر از آن استفاده می کند:

1. اگر معامله گر در حال حاضر از Olymp Trade استفاده می کند ، یک اعلان درون برنامه ای دریافت می کند (یک پیام درست روی پلت فرم) ؛

2. اگر اعلان های مرورگر فعال هستند و معامله گر در برگه دیگری است ، آنگاه اعلان در برگه فعال ظاهر می شود.

3. برای کاربران تلفن همراه ما که اجازه اعلان های فشار را می دهند ، یک فشار هم به تلفن آنها و هم به مرورگر ارسال می شود.

4. اگر اعلان های فشار برای مرورگر یا برنامه غیرفعال باشد ، اعلان فقط در برگه یا برنامه باز شده کنونی نشان داده می شود.

در دسترس بودن و مدت زمان

این ویژگی برای کاربران دسکتاپ و تلفن همراه پلت فرم Olymp Trade در دسترس است.

توجه داشته باشید: اعلان ها 24 ساعت پس از ایجاد منقضی می شوند ، بنابراین اگر قصد استفاده طولانی مدت از آنها را دارید ، فراموش نکنید که آنها را تمدید کنید.


محدودیت های معاملاتی


محدودیت های معاملاتی چیست؟

محدودیت های تجاری یک سیستم مدیریت ریسک است که در Olymp Trade کار می کند. هنگامی که بازارها بی ثبات هستند ، ممکن است برای تامین کنندگان نقدینگی ما و ما شرایط را به چالش بکشیم ، بنابراین سیستم به ما کمک می کند تا میزان سرمایه گذاری که معامله گران برای باز کردن موقعیت خود استفاده می کنند را محدود کنیم.

محدودیت های معاملاتی چگونه کار می کنند؟

هنگامی که سیستم محدودیتی برای حساب شما ایجاد می کند ، ممکن است معاملات جدید جدیدی را امتحان کنید. چندین نوع محدودیت در بستر ما وجود دارد:

1. حجم - کل مبلغی را که می توانید در یک دارایی یا گروهی از دارایی ها سرمایه گذاری کنید ، محدود می کند.

2. تعداد معاملات باز - بسیار ساده ، تعداد معاملات باز شما را در آن زمان محدود می کند.

3. محدودیت موقعیت باز - این محدودیت نرم با توجه به حجم معاملات باز شده شما تغییر می کند و منقضی نمی شود.

آیا امکان لغو محدودیت ها وجود دارد؟

هنگامی که با محدودیت روبرو می شوید ، راه خاصی برای لغو آن وجود ندارد. به طور معمول الگوریتم های ما این کار را به طور خودکار انجام می دهند ، بنابراین ممکن است حتی متوجه محدودیت نشوید. با این حال ، می توانید با انجام هر یک از این اقدامات ، خلاص شدن از شر محدودیت ها را تسریع کنید:

1. زمان تجارت ترجیحی را تغییر دهید.

2. سایر دارایی ها را برای مدتی معامله کنید.

3. کاهش سرمایه گذاری.

4. سپرده گذاری کنید و/یا پول پاداش را رد کنید.
Thank you for rating.
منبع: Olymp Trade Trader - olymptradetrader.com | سوالات متداول (سQالات متداول) حساب ، بستر تجارت در Olymp Trade - https://olymptradetrader.com/swalat-mtdawl-sqalat-mtdawl-hsab-bstr-tjart-dr-olymp-trade-1008132
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!