Olymp Trade برنامه مشاور جدید برای سیگنال های تجارت آزاد

 Olymp Trade برنامه مشاور جدید برای سیگنال های تجارت آزاد
آیا تا به حال آرزو کرده اید که به جای جست و جوی مداوم هر یک از دارایی هایی که دوست دارید برای آن نقاط ورودی معامله کنید، نمودارهای شما زمانی که فرصت های معاملاتی بر اساس استراتژی های معاملاتی مشاوری که انتخاب می کنید در دسترس شما قرار می گرفتند، به شما اطلاع می دادند؟ Olymp Trade شما را تحت پوشش قرار داده است.

Olymp Trade ابزار جدید و قدرتمندی را برای معامله گران راه اندازی کرده است که میزان تحقیقات نموداری را که باید انجام دهید کاهش می دهد و زمان شما را آزاد می کند. برنامه مشاور یک دستیار مجازی به شما می دهد که نقاط ورودی عالی را برای معاملاتی که احتمالاً به تنهایی متوجه آنها می شد، قرار می دهد، اما چه کسی می تواند هر روز در مقابل نمودارهای آنها باشد، درست است؟

در اینجا به سوالاتی که قبلاً درباره ابزار جدید Adviser در پلتفرم Olymp Trade می پرسیدید، پاسخ داده شده است.


برنامه مشاور جدید Olymp Trade دقیقا چیست؟

برنامه مشاور جدید را در صفحه تجارت Olymp Trade در پایین پیدا کنید. مشاور به شما در شناسایی سیگنال های تجاری بالقوه ناشی از معیارهای تجاری تعیین شده شما کمک می کند. شما می توانید یک استراتژی دارایی تعیین کنید و برنامه مشاور شما را با یک فرصت تجاری آتی مطلع می کند. شما همچنان حق انتخاب برای حرکت اجرای معامله را خواهید داشت. تنظیم استراتژی تجاری مورد نظر و شناسایی فرصت های تجاری عالی در زمان مناسب، وظایف دست و پا گیر هستند. Advisor با خودکارسازی اعلان‌های سیگنال تجاری برای شما، تجربه تجارت Olymp Trade شما را یک قدم جلوتر می‌برد.
 Olymp Trade برنامه مشاور جدید برای سیگنال های تجارت آزاد
شما استراتژی مشاوری را که می‌خواهید برای یک دارایی خاص استفاده کنید وارد می‌کنید و مشاور به شناسایی زمانی که آن دارایی بر اساس آن استراتژی به فرصت خرید یا فروش نزدیک می‌شود، کمک می‌کند. هنگامی که مشاور به شما اطلاع می دهد، تصمیم می گیرید که آیا معامله را انجام دهید یا خیر. به همین سادگی - تجارت المپیک زندگی شما را آسان تر می کند.


کدام دارایی ها با مشاور جدید Olymp Trade کار می کنند؟

هر یک از دارایی‌های قابل مبادله در پلتفرم Olymp Trade برای مشاور در بخش فارکس یا معاملات زمان ثابت کار می‌کند. مشاور طراحی شده است تا به شما کمک کند تا از فرصت ها آگاه شوید تا سودهای بالقوه را از دست ندهید، اما همچنان کنترل می کنید که آیا وارد یک معامله می شوید و چقدر سرمایه گذاری می کنید.

هر کدام از دارایی ها را انتخاب کنید، مشاور به سادگی رفتار نمودار را بر اساس استراتژی مشخص شده شما ردیابی می کند، بنابراین مهم نیست کدام دارایی را ترجیح می دهید. با هر کدام از آنها کار خواهد کرد.


چگونه مشاور می داند که چگونه استراتژی من را اجرا و پیگیری کند؟

ابزار Adviser قدرتمند است، اما همچنان به برخی دستورالعمل‌ها برای کمک به عملکرد آن نیاز دارد. Olymp Trade مشاور را با برخی از قدرتمندترین استراتژی های معاملاتی که توسط تحلیلگران حرفه ای خود برای شناسایی نقاط ورودی برای انجام معاملات استفاده می شود، جفت کرده است.

بنابراین، در حال حاضر با سه مورد از آن استراتژی هایی که وارد عملکرد آن شده اند، کار می کند. خوشبختانه، اینها برخی از استراتژی های سودآوری است که توسط متخصصان و بسیاری از موفق ترین معامله گران در پلتفرم Olymp Trade استفاده می شود.

این سه استراتژی عبارتند از MACD Professional، SMA Intersect و Predatory Look. هر یک از آنها از مجموعه تکنیک های متفاوتی برای تعیین نقاط ورودی برای موقعیت های معاملاتی استفاده می کند.


استراتژی های مشاور چیست و چگونه کار می کنند؟

3 استراتژی وجود دارد که توسط مشاور مورد استفاده قرار می گیرد و هر کدام در روش تجزیه و تحلیل نمودارهای بازار منحصر به فرد هستند. ما توضیح مختصری در مورد هر کدام خواهیم داد، اما می توانید در صفحه یوتیوب Olymp Trade یا آکادمی آنلاین اطلاعات بیشتری در مورد آنها کسب کنید.

MACD حرفه ای


استراتژی MACD Professional از ترکیبی از سه شاخص مختلف برای شناسایی تغییر روند هر دارایی استفاده می کند. از MACD، EMA و Parabolic در تعیین نقاط ورودی بالقوه در یک روند معکوس استفاده می کند.

اساساً MACD و EMA با هم ترکیب می شوند تا ارزیابی را انجام دهند و Parabolic تأیید می کند که آیا دو مورد دیگر درست هستند یا خیر.
 Olymp Trade برنامه مشاور جدید برای سیگنال های تجارت آزاد


تقاطع میانگین متحرک ساده

متقاطع میانگین متحرک ساده (SMA) ترکیبی از دو میانگین متحرک ساده در بازه های زمانی مختلف است. این استراتژی به دنبال نقاطی در نمودار می‌گردد که در آن SMA کوتاه‌مدت از SMA طولانی‌مدت عبور می‌کند. در این نقاط، یک دارایی بسته به سمتی که در هنگام عبور از آن در حال حرکت است شروع به روند صعودی یا نزولی می کند.
 Olymp Trade برنامه مشاور جدید برای سیگنال های تجارت آزاد
فلش‌های قرمز نشان می‌دهند که SMA کوتاه‌مدت از کجا عبور کرده است. فلش اول نقطه ورود فروش و فلش دوم نقطه ورود خرید را نشان می دهد. متوجه خواهید شد که بازار به دنبال هر یک از این تقاطع ها روند نزولی و سپس صعودی داشته است.

نگاه درنده

سهام اغلب دارای روندی جانبی هستند و شناسایی شکست های روند به طور فزاینده ای دشوار می شود. استراتژی اسیلاتور از مقادیر باند بالا و پایین برای شناسایی شکست های روند استفاده می کند، که به معامله گران کمک می کند تا از این نقاط حداکثر سود اولیه استفاده کنند. برنامه مشاوره Olymp Trade از دو نوسانگر به همراه هم استفاده می کند، تمساح و نوسان ساز عالی. این استراتژی به معامله‌گران کمک می‌کند تا در کوتاه‌مدت شرایط بیش از حد خرید یا فروش بیش از حد سهام را تحلیل کنند.

کاربران Olymp Trade همچنان حق انتخاب برای حرکت تجارت را دارند، برنامه مشاور با این استراتژی های موفق انتخاب شده توسط کارشناسان ما کار می کند.


چگونه بفهمم مشاور کار می کند؟

هنگامی که آن را روی دارایی خاصی تنظیم کردید، مشاور به شما اطلاع می دهد که در حال نظارت بر دارایی است و زمانی که یک فرصت تجاری خوب در دسترس باشد به شما اطلاع می دهد.
 Olymp Trade برنامه مشاور جدید برای سیگنال های تجارت آزاد

در صورت نیاز به کمک با مشاور جدید Olymp Trade چه کنم؟

مثل همیشه، تیم خدمات مشتری عالی Olymp Trade متشکل از متخصصان در کنار شما خواهند بود تا در مورد هرگونه سوال به شما کمک کنند. تمام اشکال خدمات ممکن برای کمک به شما از جمله چت آنلاین، ایمیل، و حتی تماس های تلفنی برای کمک به شما در راه اندازی و اجرای مشاور در دسترس است.

اکنون می دانید برای شروع کار با Adviser به چه چیزهایی نیاز دارید. به زودی با تحلیلگر معاملاتی خودکار جدید خود که به شما در مورد فرصت های معاملاتی خوب راهنمایی و هشدار می دهد، به سود معاملاتی بزرگتری خواهید رسید.

دوباره بهترین معاملات روز را از دست ندهید. مشاور شما و Olymp Trade اینجا هستند تا به شما کمک کنند.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!