ExpertOption تماس و پشتیبانی: ExpertOption ایران

نحوه تماس با پشتیبانی ExpertOption
آیا یک سوال تجاری دارید و به کمک حرفه ای نیاز دارید؟ نمی‌دانید یکی از نمودارهای شما چگونه کار می‌کند؟ یا شاید شما یک سوال سپرده / برداشت دارید. به هر دلیلی، همه مشتریان با سوالات، مشکلات و کنجکاوی های کلی در مورد تجارت مواجه می شوند. خوشبختانه، ExpertOption شما را بدون توجه به نیازهای فردی شما تحت پوشش قرار داده است.

در اینجا راهنمای سریعی است که در آن می توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. چرا به یک راهنما نیاز دارید؟ خوب، چون مجموعه ای از انواع مختلف سوالات وجود دارد و ExpertOption منابعی را به طور خاص اختصاص داده است تا شما را در مسیر درست قرار دهد و به انجام آنچه می خواهید بازگردید - تجارت.

اگر مشکلی دارید، مهم است که بدانید پاسخ از کدام حوزه تخصصی است. ExpertOption منابع فراوانی از جمله پرسش‌های متداول، چت آنلاین، صفحات آموزشی/آموزشی و کانال یوتیوب، ایمیل، تحلیل‌گران شخصی و حتی تماس‌های تلفنی مستقیم در خط تلفن ما دارد.

بنابراین، ما توضیح خواهیم داد که هر منبع چیست و چگونه می تواند به شما کمک کند.


سوالات متداول (سؤالات متداول)

ExpertOption بیش از 5 سال است که یک کارگزار قابل اعتماد با میلیون ها معامله گر از سراسر جهان است. این احتمال وجود دارد که اگر سؤالی دارید، شخص دیگری در گذشته آن سؤال را داشته است و سؤالات متداول ExpertOption بسیار گسترده است.

ما پاسخ‌های متداول مورد نیاز شما را در اینجا دریافت کرده‌ایم: https://expertoption.com/trading/faq/
نحوه تماس با پشتیبانی ExpertOption
اگر سوالی دارید، این بهترین مکان برای شروع است.

چت آنلاین

ویژگی چت آنلاین ExpertOption به شما امکان می دهد با یکی از کارکنان پشتیبانی فنی ما در زمان واقعی صحبت کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. این افراد دارای صلاحیت بالایی هستند و 24 ساعت شبانه روز در دسترس هستند.

آن‌ها می‌توانند به شما در پیمایش و استفاده از عملکردهای مختلف در پلتفرم کمک کنند، مشکلات فنی را که ممکن است با سایت داشته باشید عیب‌یابی کنند، و منابع مناسبی را که برای پاسخ به سؤال شما نیاز دارید، در صورتی که خارج از تخصص آنها است، مطابقت دهند.

در حالی که کارکنان پشتیبانی فنی ما درخشان و فوق‌العاده هستند، آنها تحلیلگر مالی نیستند، بنابراین نمی‌توانند تشخیص دهند که کدام معاملات و چه زمانی باز شوند.
نحوه تماس با پشتیبانی ExpertOption


ایمیل و فرم تماس

اگر ترجیح می دهید از طریق ایمیل مکاتبه کنید، می توانید یک ایمیل مستقیم به [email protected] ارسال کنید و در عرض 1 روز کاری یا کمتر پاسخ دریافت خواهید کرد.

اگر می خواهید نماینده ای از طریق تلفن با شما تماس بگیرد، می توانید به سادگی فرم تماس را پر کنید و یک کارمند پشتیبانی واجد شرایط مستقیماً با شما تماس خواهد گرفت. فقط مطمئن شوید که برخی از اطلاعات مربوط به نوع کمک مورد نیاز خود را در قسمت "متن پیام" فرم وارد کنید.
نحوه تماس با پشتیبانی ExpertOption

تماس مستقیم با ما!

ما دوست داریم از مشتریان خود بشنویم و اگر چیزی فوری دارید که می خواهید حل شود، ما کارکنانی داریم که منتظر تماس شما در چندین مکان مختلف در سراسر جهان هستند. از طریق تلفن با ما تماس بگیرید
نحوه تماس با پشتیبانی ExpertOption


صفحات آموزشی و تحلیلی

اگر سوالی دارید یا علاقه مند به استفاده کامل از پلتفرم ExpertOption هستید و می خواهید نحوه استفاده از برخی از استراتژی ها، شاخص ها و سایر ابزارهای عالی را بیاموزید، حتما از این منابع بازدید کنید.

آموزش تجارت مهم است و ExpertOption سرمایه گذاری قابل توجهی در ارائه بهترین ابزارهای تحلیلی و آموزش مناسب در مورد نحوه استفاده از آنها به مشتریان خود کرده است. شما می خواهید تاجر بهتری باشید و ما می خواهیم شما تاجر بهتری باشید.

لینک: https://expertoption.com/education/
نحوه تماس با پشتیبانی ExpertOption


شبکه های اجتماعی

می توانید سوالات متداول را در شبکه های اجتماعی بپرسید.

حل مشکلات مشتری مهم است

برای ما مهم است که اطلاعات و کمک های مورد نیاز خود را سریع و آسان دریافت کنید. به همین دلیل است که ما برای ارائه بهترین خدمات پشتیبانی به مشتریان خود تلاش زیادی کرده ایم.

ما اینجا هستیم تا کمک کنیم، بنابراین به ما اطلاع دهید که چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم و چگونه انجام می دهیم.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!