خلاصه نقطه

مرکز فرماندهی مالزی ، مالت ، پاراگوئه ،
امارات متحده عربی
موجود در 2020
تنظیم کننده MFSA ، VFSC ، LFSA ، BFSC
بستر، زمینه MT5 ، DTrader ، DBot ، SmartTrader
سازها 100+ دارایی (فارکس ، کالاها ، سهام و شاخص های ترکیبی)
هزینه ها کم
حساب آزمایشی در دسترس
حداقل ودیعه 5 دلار
حداکثر اهرم 1: 1000
کمیسیون معاملات آره
واریز ، گزینه های برداشت کارت های اعتباری / بدهی ، بانک سیم ، کیف پول الکترونیکی ، ارزهای رمزپایه
تحصیلات بدون پشتیبانی
پشتیبانی مشتری روزهای آخر هفته نیز 24/7 تجارت کنید


معرفی

Deriv یک کارگزار جدید گزینه های باینری است که در سال 2020 توسط تیم پشتیبان یکی از قدیمی ترین کارگزارهای باینری در صنعت - Binary.com راه اندازی شده است. (شرکتی با تقریباً 20 سال سابقه). به عنوان یک کارگزار که در چندین حوزه قضایی تنظیم می شود ، Deriv در مورد وضعیت حقوقی خود و شرکت هایی که در پشت آن قرار دارند بسیار پیشرو است.

Deriv.com تجارت انواع محصولات مالی از جمله گزینه های فارکس ، اسپرد CFD و گزینه های باینری را ارائه می دهد. انعطاف پذیری و تجربه کاربر از این سیستم عامل به دلیل یکپارچه سازی پلت فرم تجارت MT5 افزایش یافته است. هیچ رازی نیست که MT5 به معامله گران مجازی اجازه می دهد تا پلت فرم را طبق تنظیمات خاص تجاری پیکربندی کنند. کاربران با توجه به پارامترهای انعطاف پذیر می توانند به پنجره های تجاری متعدد دسترسی داشته باشند و نمودارها و مناطق معاملاتی را تنظیم کنند.

در کنار جدیدترین پلت فرم معاملات MT5 ، Deriv همچنین یک بستر تجارت مبتنی بر وب به نام DTrader ، یک سیستم تجارت خودکار به نام DBot و یک ابزار داخلی SmartTrader برای افزایش تجربه کاربر ارائه می دهد.

Deriv.com ممکن است برای هر دو نوع معامله گر مناسب باشد ، کسانی که ترجیح می دهند معاملات خود را براساس تجزیه و تحلیل فنی قرار دهند و همچنین کسانی که می خواهند از ربات های معاملاتی خودکار برای معاملات خود استفاده کنند.

اگر با وب سایت های معاملاتی گزینه های باینری آشنا هستید ، مطمئناً با عمق و طیف وسیعی از ابزارهای ارائه شده برای انجام معاملات آگاهانه و حساب شده ، شما را شگفت زده خواهد کرد. Deriv سر و شانه ها را بالاتر از کارگزار باینری عمومی قرار می دهد.

برای بازرگانان اتحادیه اروپا ، محصولات مالی آنها توسط Binary Investments (Europe) Ltd ، موجودی ثبت شده در مالت و به عنوان یک ارائه دهنده خدمات سرمایه گذاری دسته 3 توسط سازمان خدمات مالی مالت ، ارائه می شود. بدیهی است که فقط CFD و محصولات فارکس با نرخ اهرم به معامله گران اتحادیه اروپا ارائه می شود زیرا گزینه های باینری در کشورهای اتحادیه اروپا قانونی نیست.

خارج از اتحادیه اروپا ، گزینه های باینری از طریق Binary (SVG) LLC مستقر در سنت وینسنت و گرنادین ها و همچنین از طریق Binary (V) Ltd مستقر در وانواتو (تنظیم شده توسط کمیسیون خدمات مالی وانواتو) ، از طریق Binary (BVI) Ltd ارائه می شود. واقع در جزایر ویرجین بریتانیا (تنظیم شده توسط کمیسیون خدمات مالی جزایر ویرجین انگلیس) و از طریق Binary (FX) Ltd ، مستقر در لابوان ، مالزی ، و توسط اداره خدمات مالی لابوان تنظیم می شود.

Deriv تاجران ایالات متحده ، کانادا و هنگ کنگ یا افراد زیر 18 سال را نمی پذیرد.
نقد و بررسیآیا Deriv امن است یا کلاهبرداری است

Deriv.com یک کارگزار قابل اعتماد است که در چندین حوزه قضایی تنظیم می شود. پس از بررسی ادعاهای آنها و تأیید صحت آنها ، می توان گفت که این کارگزار در چندین منطقه مجوز دارد.

توسط این تنظیم می شود:

نقد و بررسی
علاوه بر این ، مشتریان می توانند از حفاظت از مانده منفی بهره مند شوند ، بنابراین معامله گران هرگز بیش از وجوه موجود در حساب خود ضرر نمی کنند. آنها تعادل را به صفر و بدون هیچ هزینه ای برای شما تنظیم می کنند. توجه داشته باشید ، مبلغ تحت پوشش طرح های جبران خدمات مالی بین تنظیم کنندگان و حوزه های قضایی متفاوت است.


چگونه محافظت می شوید؟

Deriv از پول شما برای منافع تجاری خود استفاده نمی کند و شما مجاز به برداشتن پول خود در هر زمان هستید. تمام پول شما در موسسات مالی امن و دارای مجوز جدا شده و نگهداری می شود. به این ترتیب ، در صورت غیرمعمول بودن ورشکستگی Deriv ، تمام پول شما به شما بازگردانده می شود زیرا هرگز با پول آنها ادغام نمی شود.حساب ها

Deriv دارای سه نوع حساب زنده است. هر حساب انواع مختلفی از معاملات را ارائه می دهد که از باینری گرفته تا CFD متفاوت است.
 • حساب مالی (استاندارد)
 • حساب STP مالی
 • حساب مصنوعی

حساب مالی (استاندارد) به معامله گران جدید و باتجربه توانایی تجارت کالاها ، ارزهای رمزنگاری شده ، عمده (لات های استاندارد و خرد) و جفت های ارزی جزئی با اهرم بالا را می دهد. با استفاده از این حساب ، معامله گران از اهرم بالا و اسپرد متغیر برای حداکثر انعطاف پذیری برخوردار هستند.

حساب مالی STP اجازه می دهد تا شما را به تجارت عمده، جزئی، و جفت ارز عجیب و غریب با اسپرد تنگ و حجم تجارت بالاتر است. این یک حساب 100٪ A Book است که در آن معاملات معامله گران مستقیماً به بازار منتقل می شود. این به معامله گران امکان دسترسی مستقیم به ارائه دهندگان نقدینگی فارکس را می دهد.

حساب مصنوعی برای معامله 24 ساعته و 7 روز هفته در دسترس است. این حساب توسط یک شخص ثالث مستقل برای انصاف کنترل می شود و به معامله گران اجازه می دهد قراردادهای اختلاف (CFD) در شاخص های مصنوعی را معامله کنند.

نوع حساب: مصنوعی مالی STP مالی
قدرت نفوذ: حداکثر 1: 1000 حداکثر 1: 1000 حداکثر 1: 1000
تماس حاشیه ای: 100٪ 150٪ 150٪
سطح را متوقف کنید: 50٪ 75٪ 75٪
دارایی های: 10+ 50+ 50+
حداقل سپرده - 5 دلار -
حداقل موقعیت - 0.01 لات -
گسترش - درست شد -

حساب

آزمایشی حساب های آزمایشی در نظر گرفته شده است تا شما را قادر سازد تا با ابزارها و ویژگی های سیستم عامل های تجاری ما آشنا شوید. موفقیت یا عدم موفقیت در معاملات شبیه سازی هیچ ارتباطی با نتایج احتمالی آینده با هر معامله زنده ای که شما ترجیح می دهید در آن شرکت کنید ، ندارد.

شما می توانید این نسخه آزمایشی رایگان را در هر نوع پلتفرمی که Deriv ارائه می دهد دریافت کنید و دسترسی به آن آسان است. حساب آزمایشی فقط به ایمیل شما احتیاج دارد و بلافاصله به حساب آزمایشی هدایت خواهید شد. این حساب آزمایشی 10 هزار دلار بودجه مجازی با خود دارد.


نحوه افتتاح حساب آزمایشی در Deriv


ایجاد یک حساب کاربری با Deriv بسیار آسان و سریع است. تمام آنچه شما نیاز دارید یک ایمیل فعال است که فعال است و می تواند بلافاصله ثبت نام کند. اگر حساب Binar.com دارید ، می توانید از اعتبار حساب Binary.com خود نیز استفاده کنید تا با Deriv وارد شوید.

کلیک کنید اینجا برای باز کردن فرم ثبت نام به شرح زیر
نقد و بررسی
پس از پر کردن در ایمیل خود، clcik "درست نسخه ی نمایشی حساب"، آن را به اطلاع رسانی نشان مانند زیر
نقد و بررسی
در حال حاضر به ایمیل شما به منظور بررسی و شروع به معامله رفتن

نقد و بررسی

هنگامی که کاربر در Deriv.com ثبت نام می کند ، شما می توانید در سیستم عامل های تجارت DBot ، DTrader یا SmartTrader تجارت کنید. این نوع حساب استاندارد ارائه شده در Deriv است و از نظر در دسترس بودن سیستم عامل های تجاری انعطاف پذیر است. به همین ترتیب ، دسته دیگری از حساب ها نیز وجود دارد که به پلتفرم معاملاتی MetaTrader 5 مربوط می شود. معامله گرانی که مایل به تجارت در بستر MT5 هستند می توانند یکی از سه نوع حساب موجود را انتخاب کنند: 1) مصنوعی ، 2) مالی یا 3) STP مالی.
نحوه افتتاح حساب زنده در Deriv

پس از طی مراحل گام افتتاح حساب آزمایشی ، روی "سپرده" در قسمت سمت راست بالای صفحه
نقد و بررسی
کلیک کنید و روی دکمه "ایجاد حساب واقعی من" کلیک کنید ، این فرم مانند زیر را نشان می دهد. می توانید حساب خود را با پول فیات یا ارزهای رمزپایه باز کنید.
نقد و بررسی
سپس از کاربران اطلاعات شخصی خواسته می شود ، تمام اطلاعات را پر کنید. سپس از کاربران خواسته می شود قبل از اینکه کارگزار شروع به پردازش برنامه کند ، مطابق شکل زیر با برخی شرایط و ضوابط موافقت می کنند:
نقد و بررسی

حساب آزمایشی من چه مدت طول می کشد؟
اعتبار حساب Demo منقضی نمی شود ، به این معنی است که حساب آزمایشی Deriv شما در آنجا باقی می ماند مگر اینکه آن را ببندیدمحصولات

Deriv همچنین بیش از 100 دارایی قابل معامله را شامل می شود ، از جمله فارکس ، شاخص سهام ، شاخص های ترکیبی و کلیه کالاهای محبوب.

گزینه ها و ضرایب در Deriv.com در دسترس هستند
 • معاملات گزینه ها امکان پیش پرداخت ها را از طریق پیش بینی حرکات بازار ، بدون نیاز به خرید دارایی اساسی فراهم می کند. گزینه های دیجیتال و بازنگری در شاخص های مصنوعی را معامله کنید.
 • ضرایب به شما امکان می دهند با اهرم معامله کنند در حالیکه خطر نزولی برای سرمایه گذاری خود را محدود می کنید. شما می توانید سود بالقوه خود را با چندین برابر از هر حرکت بازار به حداکثر برسانید بدون اینکه بیش از سرمایه اولیه خود ریسک کنید.

در زیر لیستی از برخی از بازارهای موجود برای تجارت وجود دارد:
فارکس 48 جفت ارز FX ، شامل رشته های تحصیلی ، افراد زیر سن قانونی و خارج از کشور AUD / JPY ، AUD / USD ، GBP / CHF ، USD / NOK ، AUD / SGD ،
CHF / JPY و غیره
شاخص های مصنوعی بر اساس یک ژنراتور تصادفی ایمن ، شاخص های مصنوعی شرایط بازار واقعی را تکرار می کنند و 24/7 روز با ارائه نوسانات مداوم در دسترس هستند شاخص نوسانات 10 (1 ثانیه) ، شاخص بوم 1000 ، شاخص مرحله ، شاخص شکست 100 ، محدوده شکست 200 ، و غیره
شاخص های سهام در مورد حرکت قیمت در بزرگترین شاخص سهام ایالات متحده ، آسیا و اروپا حدس بزنید فهرست آلمان ، شاخص ایالات متحده ، شاخص فناوری ایالات متحده ، شاخص استرالیا ، شاخص UK و غیره
کالاها فلزات گرانبها ، مانند طلا و نقره ، به علاوه انرژی هایی مانند روغن در دسترس هستند طلا / دلار ، پالادیوم / دلار ، نقره / دلار ، نفت / دلار ، پلاتین / دلار و غیره

به نوعی یادتان باشد که ساز مختلف خدمات مختلفی را ارائه می دهد. در این حالت ، شما باید مطمئن شوید که استراتژی شما برای ساز انتخابی شما مناسب باشد.

* جزئیات مربوط به دارایی های موجود از وب سایت Deriv گرفته شده است و در زمان این بررسی صحیح است.
سیستم عامل های تجارت

Deriv دارای 4 نوع سیستم عامل معاملاتی است که توسط شرکت برای تجربه تجارت بهتر بهبود یافته است.

سیستم عامل های معاملات مشتق:

 • DTrader
 • DBot
 • DMT5
 • SmartTrader

یکی از ویژگی های هیجان انگیز تجارت با Deriv.com ، در دسترس بودن و انعطاف پذیری استفاده از طیف وسیعی از سیستم عامل های تجاری ، متناسب با تنظیمات و نیازهای فردی است. در زیر به طور مختصر به این سیستم عامل ها پرداخته شده است.

DTrader

DTrader یک بستر تجارت مبتنی بر وب است که امکان تجارت بیش از 50 دارایی مالی را شامل می شود ، از جمله گزینه های دیجیتال ، چند برابر ، و بازنگری در فارکس ، کالاها ، شاخص های مصنوعی و شاخص های سهام. این پلت فرم معاملاتی پیشرفته سه نوع قرارداد مختلف را ارائه می دهد که عبارتند از: رقم ، بالا / پایین و بالا / پایین. قابلیت نمودارسازی این پلتفرم پیشرفته است و از شاخص های فنی خوبی برخوردار است. می توانید آن را مطابق با ترجیح خود تنظیم کنید. گزینه مدت زمان بسیار انعطاف پذیر است که بین 1 ثانیه تا 365 روز / 1 سال انجام می شود.

این یک پلت فرم قدرتمند است ، در عین حال کاربر پسند ، حداقل سهام 0.35 دلار و پرداخت بالقوه آن نیز بیش از 200٪ است.
نقد و بررسی

نحوه تجارت در DTrader

 1. یک دارایی را انتخاب کنید
 2. نمودار را رصد کنید
 3. تجارت انجام دهیدDBot

DBot یک سیستم تجارت خودکار مبتنی بر وب است که امکان معامله در گزینه های دیجیتال را فراهم می کند ، ایده های تجاری خود را بدون نوشتن کد خودکار کنید ، معامله گران می توانند ربات معاملات را براساس تنظیمات شخصی خود برنامه ریزی کنند. در زیر منوی بلوک ، معامله گران می توانند بلوک های مورد نظر را برای تجارت انتخاب کنند.

این 3 استراتژی از پیش ساخته شده ، بیش از 50 دارایی برای آزاد کردن ربات شما دارد و هزینه ساخت آن صفر است. از ابزارهای تجزیه و تحلیل ، شاخص ها و منطق هوشمند مانند سود و توقف ضرر برای به حداکثر رساندن سود خود و محدود کردن ضرر استفاده کنید.

استفاده از DBot آسان و بسیار راحت است. همچنین دارای یک ردیاب است که در مورد نحوه عملکرد ربات شما با هر معامله انجام شده به شما اطلاع می دهد. این اعلان ها از طریق تلگرام ارسال می شود. شما می توانید ربات تجاری خود را سریع و آسان بسازید.
نقد و بررسی

چگونه باید ساخت
یک ربات تجاری DBot بسازید؟

یک ربات معاملاتی را در 5 مرحله آسان

بسازید 1. دارایی خود را انتخاب کنید
نقد و بررسی
2. شرایط خرید را
نقد و بررسی
تنظیم کنید 3. شرایط راه اندازی مجدد را تنظیم کنید
نقد و بررسی
4. ربات را اجرا
نقد و بررسی
کنید 5. سود را بررسی کنید
نقد و بررسیDMT5

DMT5 (مبتنی بر MetaTrader 5) یکی از سیستم عامل های تجاری در سال های اخیر است. MT5 یک پلتفرم تجاری شخص ثالث است که بیش از 70 دارایی با حداکثر اهرم 1: 1000 دارد. حداکثر نشست تعداد 30 جلسه است و قابلیت

نمودارسازیاین پلتفرم پیشرفته است وDerivحرفه ایبا دسترسی انحصاری به انواع تجارت نوآورانه ، تجربه MT5 را برای معامله گران جدید و باتجربه در سیستم عامل ما به سطح بالاتری می رساند.شما می توانید از DMT5 در SmartTrader تلفن همراه استفاده کنید بستر SmartTrader توسط شرکت Deriv.com ساخته شده است و به دلیل داشتن تجربه کاربری قابل اعتماد و سهولت انجام تجارت ، ترجیح داده می شود.
نقد و بررسی

نقد و بررسی
SmartTrader همچنین بستری برای تجارت گزینه های دیجیتالی است. در اینجا مزیت این است که توابع و گزینه های بیشتری برای گشایش معاملات در اختیار شما قرار می گیرد. ماسک سفارش مستقیماً جلوی شماست و بهترین اجرا را به شما می دهد. .

نقد و بررسی
نحوه تجارت در SmartTrader

1. انتخاب دارایی یا بازاری را که می خواهید معامله کنید ، انتخاب کنید.
نقد و بررسی
2. نوع تجارت خود را انتخاب کنید
نقد و بررسی
3. زمان یا مدت انقضا را انتخاب کنید.
نقد و بررسی
4. جهت و خرید را پیش بینی کنید
نقد و بررسی


کدام پلتفرم تجاری برای شما بهتر است؟

اکثر معامله گران باتجربه به شما خواهند گفت آنچه که آنها واقعاً از یک بستر تجاری می خواهند چیزی قابل اعتماد و آسان برای استفاده ، بصری است و خراب نمی شود. هر پلتفرم منحصر به فرد است و مزایا و معایب خاص خود را دارد ، بنابراین بهتر است قبل از شروع کار ، آنچه را که می خواهید در یک حساب فارکس و سیستم عامل درک کنید.ودیعه و برداشت

Deriv به مشتریان خود چندین گزینه روش پرداخت را برای استفاده در واریز و برداشت وجوه به شرح زیر ارائه می دهد:

 • کارت های اعتباری / بدهی
 • سیم بانکی
 • کیف پول الکترونیکی
 • ارزهای رمزنگاری شده

روند پرداخت در معاملات برای هر تاجر بسیار مهم است. این کاملاً منطقی است به این دلیل که معاملات شامل پول و سهام و دارایی و غیره است. Deriv اطمینان حاصل کرد که مشتریان آنها هیچ مشکلی نخواهند داشت و گزینه های زیادی در پردازش پرداخت های خود دارند. روش های پرداخت شامل سیم بانکی ، کارت های اعتباری / بدهی ، کیف پول الکترونیکی و ارزهای رمزپایه است.حداقل مبلغ سپرده / برداشت در Deriv چقدر است؟

مشابه Binary.com ، حداقل ودیعه برای معاملات واقعی در Deriv.com 10 دلار فقط برای پرداخت های کارت اعتباری / کارت اعتباری است ، در حالی که 5 دلار برای کیف پول های الکترونیکی. به همین ترتیب ، بسته به روش خاص ، حداقل سپرده برای انتقال بانکی ممکن است از 5 تا 500 دلار باشد. با این حال ، حداقل سپرده برای روش پرداخت ارزهای رمزپایه وجود ندارد.

در اینجا جزئیات بیشتری در مورد استفاده از سیم بانکی به عنوان روش پرداخت آورده شده است:

روش: انتقال بانك PAYTRUST HELP2PAY DRAGON PHOENIX ZINGPAY اژدها نگانلوونگ
حداقل - حداکثر سپرده 500 - 100000 25 - 10000 5 - 10000 10 - 10000 10 - 10000 50-4،500 10-4000
حداقل - حداکثر برداشت از حساب 500 - 100000 N / A 5 - 10000 10 - 10000 10 - 10000 55-2500 10-4000
اعتبارات USD EUR GBP AUD دلار آمریکا دلار آمریکا USD EUR GBP AUD USD EUR GBP AUD دلار آمریکا دلار آمریکا

برای کارتهای بدهی / اعتباری:

روش: ویزا کارت MAESTRO Diners Club International
حداقل - حداکثر سپرده 10 - 10000 10 - 10000 10 - 10000 10 - 10000
حداقل - حداکثر برداشت از حساب 10 - 10000 10 - 10000 10 - 10000 10 - 10000
اعتبارات USD GBP EUR AUD USD GBP EUR AUD USD GBP EUR AUD USD GBP EUR AUD

توجه: برداشت MasterCard و Maestro با Deriv فقط برای مشتریان UK امکان پذیر است.

برای کیف پول الکترونیکی

روش: FASAPAY بهترین پول SKRILL NETELLER وب سایت QIWI کارت PAYSAFE اقامت
حداقل - حداکثر

سپرده

5 - 10000 5 - 10000 10 - 10000 5 - 10000 5 - 10000 5 - 200 (دلار آمریکا)

5 - 150 (EUR)

5 - 1000 5 - 10000
حداقل - حداکثر

برداشت از حساب

5 - 10000 5 - 10000 5 - 10000 5 - 10000 5 - 10000 5 - 180 (دلار آمریکا)

5 - 150 (EUR)

5 - 750 5 - 10000
اعتبارات دلار آمریکا دلار یورو USD GBP EUR AUD USD GBP EUR AUD دلار یورو دلار یورو USD GBP EUR AUD USD GBP EUR

برای ارزهای رمزپایه:

روش: بیت کوین ETHEREUM LITECOIN دیگران
حداقل سپرده بدون حداقل بدون حداقل بدون حداقل بدون حداقل
حداقل برداشت از حساب 0.0028 0.024 0.12 25
اعتبارات BTC ETH LTC UST

توجه: حداقل میزان برداشت با استفاده از ارزهای رمزپایه بسته به آخرین نرخ ارز متفاوت خواهد بود و ارقام ارائه شده در بالا گرد شده است.


سپرده / برداشت چقدر طول می کشد؟

تمام واریزها و برداشت های شما معمولاً در طی یک روز کاری انجام می شود ، اما باز هم به اینکه از کدام کانال پرداخت استفاده کرده اید بستگی دارد.

روش پرداخت: سیم بانکی کارت های اعتباری / بدهی کیف پول الکترونیکی ارزهای رمزنگاری شده
زمان پردازش سپرده فوری ، 1 روز کاری فوری فوری 3 تأیید بلاکچین
زمان پردازش برداشت 1-3 روز کاری 1 روز کاری 1 روز کاری 1 روز کاری + 3 تأیید بلاکچین
هزینه های واریز / برداشت؟

برای همه روش های پرداخت فوق ، هزینه ها به نوع انتخاب روش پرداخت بستگی دارد . ممکن است بانک شما برای خدمات انتقال پول کارمزد لازم داشته باشد.

کمیسیون ها و هزینه ها

حداقل سپرده برای معامله گران Deriv در هر یورو / £ / $ 5. با این حال ، مبلغ ودیعه به نوع روش پرداخت شما بستگی دارد. همچنین ، Deriv هزینه عدم فعالیت را می گیرد ، در صورتی که هیچ فعالیتی برای مدت 12 ماه یا بیشتر در حساب (های) شما رخ نداده باشد ، حساب (های) شما غیرفعال تلقی می شود . با این حال ، اگر مشتری در معرض خودخودداری (انتخاب خود وی یا تصمیم شرکت) باشد ، این هزینه عدم فعالیت اعمال نمی شود.

 • حداقل سپرده € / £ / 5 دلار است
 • کمیسیون های معاملاتی با شروع 0155٪ برای FX CFD
 • هزینه بی تحرکی بعد از 12 ماه (هزینه 25 دلار)پاداش و تبلیغات

در زمان این بازبینی Deriv ، آنها هیچ پاداش یا تبلیغی ارائه ندادند. اما این می تواند با گذشت زمان تغییر کند.
پشتیبانی مشتری

پشتیبانی و خدمات:

 • پشتیبانی مشتری حرفه ای
 • عملیات: روزهای هفته 24 ساعت / آخر هفته 8:00 صبح - 5:00 PM (GMT +8)
 • تلفن: +44 1942 316229 .
 • ایمیل: [email protected].
 • س FAالات متداول / مرکز راهنما

برای س quالات خاص تر و س relatedالات مربوط به سیستم عامل معاملات یا تجارت خود ، مشتریان این امکان را دارند که از طریق گفتگوی زنده با کارمندان پشتیبانی Deriv در ارتباط باشند. من خیلی راحت به نماینده متصل شدم ، آنها خیلی سریع جواب می دهند.
نقد و بررسی

اگر برای پاسخگویی به سوالات خود عجله ندارید ، می توانید با کارمندان پشتیبانی شرکت به آدرس [email protected] نامه بنویسید .


شما می توانید از نمایندگان حرفه ای پشتیبانی مشتری انتظار داشته باشید که آماده کمک به شما در Deriv باشند. پشتیبانی مشتری تلفن (میز راهنمای بین المللی)

در زیر زبانه "منبع" ، صفحه "چگونه می توانیم کمک کنیم" را پیدا می کنید ، که شامل همه س FAالات متداول مربوط به Deriv.com و خدمات تجاری ارائه شده توسط این سیستم عامل است. در اینجا به تمام سوالات متداول ، از اطلاعات بسیار ابتدایی گرفته تا موارد کاملاً فنی ، پاسخ داده می شود. به همین ترتیب ، پاسخ به سوالات متداول مختلف در صفحه "حساب" موجود است که از صفحه "راهنما" قابل دسترسی است.

نقد و بررسیآموزش تحقیق

در زمان بررسی Deriv ، آنها هیچ منبع آموزشی در سایت خود ارائه ندادند.نتیجه

Deriv نسخه جدید و مارک جدیدی از بستر تجارت باینری است که اکنون 20 سال است که وجود دارد.

Deriv یک کارگزار تنظیم شده است که از روال های استاندارد عملیاتی پیروی می کند و یک بستر تجاری قابل جابجایی را ارائه می دهد. وب و بستر تجارت موبایل به معامله گران این امکان را می دهد تا از تجربه تجارت یکپارچه لذت ببرند. این سیستم عامل ها ساده ، کاربرپسند و در عین حال رقابتی هستند.

این امکان تجارت و انتخاب بیش از 100 دارایی را که شامل فارکس ، سهام ، کالاها و شاخص ها هستند ، ارائه می دهد. همچنین ، گزینه های باینری زیادی را ارائه می دهد. اهرم این کارگزار سخاوتمندانه است که حداکثر 1: 1000 است.

تجزیه و تحلیل بازار ، پشتیبانی فنی ، ابزارهای معاملاتی و ربات های قابل تنظیم در دسترس است. تاجران با هر سطح تجربه می توانند از گسترش گسترده و هزینه های کم و بستر فوق العاده سریع برای کشف بازار استفاده کنند.

تیم پشتیبانی Deriv - حتی در آخر هفته ها - 24/7 در دسترس است. آنها دوستانه هستند و اتصال آنها به نماینده آسان است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده در بالا ، به راحتی می توان گفت که Deriv.com تمام مواد اساسی را در اختیار دارد تا آن را به یکی از مطلوب ترین بسترهای تجاری برای تازه واردان و معامله گران حرفه ای تبدیل کند.

با این حال ، ما خوشحال خواهیم شد که نظر شخصی شما را در مورد Deriv بدانیم ، شما می توانید تجربه خود را در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید ، یا در صورت لزوم اطلاعات اضافی را از ما بخواهید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!