Binomo با پلتفرم غنی از ویژگی های خود ثابت می کند که آنها زمان زیادی را صرف ارزیابی و ادغام اساسی ترین عناصر برای معامله گران Binomo کرده اند.

 • مقررات: IFC (کمیسیون مالی بین المللی)
 • حداقل سپرده: 10 دلار
 • حداقل تجارت: 1 دلار
 • پرداخت: حداکثر 90
 • تجارت با موبایل: بله
 • معاملات آخر هفته: بله
 • دارایی ها: CFD ها ، کالاها ، شاخص ها و جفت ارز
 • حساب نمایشی: بله
 • معامله گران ایالات متحده و انگلیس: پذیرفته نمی شود

این کارگزار دارای مشتریان از 133 کشور مختلف است و یکی از محبوب ترین کارگزاران برای معامله گران از هند ، برزیل ، اندونزی ، ویتنام و ترکیه است.

Binomo در سال 2014 تأسیس شد و متعلق به شرکتی به نام Dolphin Corp است که در سنت وینسنت و گرانادین واقع شده است. Binomo با بیش از 887،470 معامله گر فعال روزانه و بیش از 30،000،000 معامله موفق در هفته ، یکی از بزرگترین کارگزاران است.

اما آیا Binomo برای شما مناسب است؟ آیا می توان به آنها اعتماد کرد؟ در این بررسی Binomo ، همه چیز را که باید در مورد این پلت فرم معاملاتی بدانید به شما می گویم.


بستر معاملاتی

بررسی Binomo

Binomo از یک پلت فرم تجاری اختصاصی برای همه معامله گران خود استفاده می کند. این پلت فرم از پروتکل SSL برای اطمینان از رمزنگاری و امنیت همه داده ها استفاده می کند ، بنابراین وجوه شما همیشه در هر شرایط معامله ایمن می ماند. امنیت اطلاعات مشتریان بسیار مهم است ، زیرا تعیین می کند که Binomo چگونه می تواند از اطلاعات مالی محافظت کند.

بدون برخی اطلاعات مالی حساس مانند شماره کارت اعتباری ، اطلاعات بانکی و سایر اطلاعات شخصی ، نمی توانید وجوهی را واریز یا برداشت کنید ، که امنیت پلتفرم را ضروری می کند. داشتن اولین لایه محافظتی از Binomo برای شما به عنوان معامله گر مفید است و شهرت Binomos را حفظ می کند.

فراتر از اصول اولیه ، پلت فرم Binomo از چندین جزء مفید برای افزایش تجربه تجارت آنلاین شما تشکیل شده است. نمودارها ، کلیدهای میانبر و نرخ تازه سازی سریع همگی می توانند پرداخت های شما را افزایش دهند. Binomo همه اینها و سپس برخی از آنها را ارائه می دهد.

پلتفرم آنها دارای بیش از 20 ابزار گرافیکی مختلف است که به شما در تجزیه و تحلیل نمودارها و تاریخچه معاملات کمک می کند. کلیدهای میانبر دسترسی سریع و تجارت آنلاین سریع را امکان پذیر می کنند و منحصر به Binomo هستند. شما آنها را با معامله گران دیگر پیدا نمی کنید. علاوه بر این ، Binomo یک تقویم اقتصادی و برگه های مستقل را برای استفاده با این نمودارهای مختلف ارائه می دهد.

پلت فرم کارآمد و کارآمد آنها همچنین شامل بسیاری از ویژگی های مقیاس پذیر ، همراه با Binomo برای شروع معاملات تنها با یک کلیک - بدون نیاز به تأیید. این امر ، همراه با نرخ نوسازی سریع ، به معامله گران باهوش اجازه می دهد تا از فرصت های موجود در لحظه ظهور استفاده کنند.

Binomo با پلتفرم غنی از ویژگی های خود ثابت می کند که آنها زمان زیادی را صرف ارزیابی و ادغام اساسی ترین عناصر برای معامله گران binomo کرده اند.

انواع تجارت

Binomo نوع تجارت استاندارد High/Low را ارائه می دهد ، که به نام call/put و Turbo Trades نیز شناخته می شود. High/Low مشتقات استاندارد تماس/قرار شما هستند و عموماً از همه کارگزاران معاملاتی در دسترس هستند.

بالا/پایین شامل پیش بینی این است که آیا قیمت بازار نهایی یک دارایی در ابتدای محدودیت زمانی مشخص بالاتر یا پایین تر از قیمت قرار می گیرد. معاملات توربو مشابه هستند ، مگر با محدودیت زمانی کوتاه تر.

اگرچه آنها انتخاب گسترده ای از انواع تجارت را بر روی پلت فرم خود ندارند ، Binomo دسترسی معاملات بدون وقفه را ارائه می دهد. بازار هرگز بسته نمی شود ، به این معنی که می توانید هر زمان که می خواهید تجارت کنید - از جمله در تعطیلات آخر هفته - آنها را از سایر کارگزاران آنلاین متمایز کنید.


مقررات

بررسی Binomo

Binomo توسط کمیسیون مالی بین المللی (IFC) تنظیم می شود و از سال 2018 عضو رده A است. IFC یک سازمان مستقل است که به تنظیم بازارهای مالی کمک می کند ، و این واقعیت که Binomo هم دارای مقررات است و هم یکی از اعضای گروه A نشان دهنده شهرت آنها است به عنوان دلال

یکی از مزایای معامله گران این است که IFC صندوق غرامت برای همه اعضای خود دارد. این بدان معناست که اگر اتفاقی برای Binomo بیفتد که بتواند وجوه خود را به خطر بیندازد ، تاجران تا 20000 یورو تحت حمایت قرار می گیرند. این حفاظت به معامله گران از امنیت وجوه آنها اطمینان می دهد و به آنها می گوید که Binomo برای منابع شما ارزش قائل است.

Binomo علاوه بر عضویت در رده A در IFC ، دارای مجوز FMMC است. آنها همچنین به طور منظم توسط شعبه VerifyMyTrade IFC ممیزی می شوند. آخرین ممیزی آنها در 13 فوریه 2020 به پایان رسید و نتایج استانداردهای کیفیت اجرا را پذیرفت. این ممیزی های منظم و صدور گواهینامه مستقل آنها به عنوان یک کارگزار با صداقت Binomos صحبت می کند.

علاوه بر این ، Binomo در حال کسب مجوز از طریق CySEC است. برای مشتریان بین المللی ، مقررات در تعیین اینکه کدام کارگزار را انتخاب کنند بسیار مهم است و این گواهینامه ها ، حسابرسی ها و مقررات نشانه این است که Binomo یک کارگزار معتبر با شرایط تجاری مطلوب است.


انواع حساب Binomo

هنگام مقایسه کارگزاران آنلاین ، یکی از اولین قدم های شما بررسی انواع مختلف حساب هایی است که آنها ارائه می دهند. حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز چقدر است؟ نقاط مختلف ورود چه مزایایی دارد؟

با Binomo ، می توانید با یکی از سه نوع حساب شروع کرده یا آن را ارتقا دهید. هر سطح مزایای مختلفی را ارائه می دهد و با افزایش سرمایه گذاری ، بازده و پاداش های بالقوه نیز افزایش می یابد. Binomo دارای سه سطح حساب استاندارد ، طلا و VIP است. اجازه دهید هر یک از حسابها ، نیازهای آنها و آنچه هنگام ثبت نام در هر کدام بدست می آورید را بررسی کنیم.


استاندارد

اگر تازه شروع به تجارت کرده اید ، ممکن است حساب استاندارد بهترین انتخاب شما باشد. برای شروع معاملات در این سطح فقط 10 دلار نیاز است و به 39 دارایی در این پلت فرم دسترسی دارید. در صورت مبتدی بودن ، داشتن تعداد کمتری از دارایی های موجود می تواند بسیار زیاد باشد. این به شما امکان می دهد به جای تعداد گزینه های موجود ، بر درک آنچه با آن کار می کنید تمرکز کنید. علاوه بر این ، هزینه ورودی کم به این معنی است که شما نباید نگران خطر وجوه خود باشید.سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • 3 روز برای برداشت پرداخت ها: وجوه شما به روش پرداخت دلخواه شما ظرف سه روز در دسترس خواهد بود. این ممکن است مدتی به نظر برسد ، اما با برخی از کارگزاران زمان انتظار طولانی تری خواهید یافت.
 • مسابقات استاندارد: دسترسی به مسابقات استاندارد به شما امکان می دهد در مسابقاتی شرکت کنید که ممکن است به شما پاداش بدهد
 • حداکثر عملکرد 84 درصد
 • حداکثر 80 درصد پاداش


طلا

برای کسانی که ظرفیت سرمایه گذاری های بیشتر را دارند ، طلا نقطه ورود بعدی شماست. یک حساب طلا نیاز به سپرده گذاری 500 دلاری دارد - کاملا از استانداردهای 10 دلاری. یک حساب طلا به شما امکان می دهد به دارایی های بیشتری نسبت به سطح استاندارد دسترسی پیدا کنید ، بنابراین به جای 39 ، 42 دارایی دریافت می کنید و زودتر به وجوه خود دسترسی خواهید داشت. به جای اینکه سه روز طول بکشد تا پرداخت ها از حساب شما برداشت شود ، می توانید در 24 ساعت به آنها دسترسی پیدا کنید.

با این نوع حساب چندین مزیت دیگر خواهید داشت که با حساب های استاندارد پیدا نمی کنید ، از جمله:

 • تورنمنت های طلایی: این مسابقات دارای درآمد بالقوه بالاتری نسبت به مسابقات استاندارد هستند.
 • حداکثر 90 درصد پاداش


شخص خیلی مهم

بالاترین سطح حساب که می توانید دریافت کنید VIP است. این حساب دارای تمام ویژگی هایی است که وضعیت VIP باید ارائه دهد. شما دسترسی سریع به وجوه خود ، دارایی های بیشتر برای معامله ، بازده بیشتر و پاداش های بیشتر دریافت می کنید. یک حساب VIP به یک سپرده 1000 دلاری نیاز دارد. این وجوه به شما امکان می دهد به بیش از 55 دارایی دسترسی داشته باشید و تنها زمانی که از حساب خود وجوه خود را برداشت می کنید ، چهار ساعت انتظار دارید. برای کمک به شما در مدیریت سرمایه گذاری ، یک مدیر VIP نیز دریافت می کنید. مدیر VIP شما پشتیبانی و کمک می کند و همچنین احتمالاً پاداش ارائه می دهد.
بررسی Binomo

سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • مسابقات VIP
 • سود دهی تا 90 درصد
 • واریز تا 200٪
 • بیمه سرمایه گذاری
 • پیشنهادات فردی
 • مدیر برنامه های شخصی

برای معامله گران باتجربه ، این نوع حسابها مزایای قابل توجهی را ارائه می دهند ، به ویژه هنگامی که صحبت از افزایش ROI شما می شود.


نسخه نمایشی Binomo

وقتی در حال بررسی یک کارگزار آنلاین هستید ، ایده خوبی است که قبل از معامله با یک حساب واقعی ، حساب نمایشی شرکت را بررسی کنید. استفاده از یک حساب آزمایشی به شما امکان می دهد پلت فرم را ارزیابی کرده و ببینید آیا همه ابزارها و ویژگی های مورد نیاز خود را در یک کارگزار معاملات آنلاین ارائه می دهد یا خیر.

حساب های نمایشی فرصتی برای تست رانندگی قبل از خرید است. شما می توانید با فرایندهای بسترهای ایجاد معاملات و طرح رابط کاربری آشنا شوید. یک کارگزار خوب یک فرصت نمایشی رایگان به کاربران ارائه می دهد و Binomo نیز این کار را انجام می دهد.

Binomo به معامله گران این فرصت را می دهد تا استراتژی ها را تمرین کرده و با حساب نمایشی خود با این پلتفرم آشنا شوند. برای ایجاد یک حساب نمایشی ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با ایمیل خود ثبت نام کنید و 1000 دلار سرمایه مجازی دریافت خواهید کرد.

این وجوه بدون ریسک به شما امکان می دهد ببینید آیا Binomo نیازهای شما را به عنوان یک معامله گر برآورده می کند یا خیر. اگر نه ، انصراف از این آسان تر از بستن حسابی است که قبلاً در آن سرمایه گذاری کرده اید.


دارایی های

در مورد دارایی ها ، Binomo دارای انتخابی است که با دیگران قابل مقایسه است. در بالاترین سطح معاملات حساب ، شما به 49 دارایی مختلف دسترسی دارید که طیف وسیعی از انواع دارایی را پوشش می دهند. دارا بودن مجموعه ای متنوع از دارایی ها به شما این امکان را می دهد که بیشترین راحتی را در معامله خود داشته باشید.Binomo مجموعه گسترده ای از دارایی ها را ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

 • کالاها
 • CFD ها
 • جفت ارز
 • شاخص ها
 • جفت کالا


برنامه تجارت Binomo

بررسی Binomo

یکی از ویژگی هایی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که آیا شرکت برنامه تلفن همراه دارد یا نه. برنامه های تلفن همراه به شما امکان می دهد از هر مکان و در هر زمان تجارت کنید ، که می تواند به شما در کسب درآمد بیشتر کمک کند.

Binomo یک پلت فرم معاملاتی تلفن همراه دارد. می توانید برنامه iOS را در Apple Store یا Google Play Store برای Android پیدا کنید.

یکی از ویژگی های موجود در برنامه که نمی توانید با پلت فرم وب دریافت کنید ، نحوه دریافت اعلان ها است. اعلان ها می توانند با هشدار دادن به روندهای بازار و اطلاع از زمانی که شرایط خاص تجاری را برآورده می کنید ، به حداکثر رساندن سود شما کمک کند.

گسترش ، کمیسیون و اهرم

اکثر پلتفرم های معاملاتی کارمزد یا کارمزد دریافت نمی کنند. در عوض ، آنها هنگامی که معامله گر پیش بینی نادرستی می کند ، پول اضافی به دست می آورند ، در نتیجه معامله را از دست می دهند. طبق استاندارد صنعت ، Binomo هزینه ای برای خدمات آنها دریافت نمی کند. این واقعیت که Binomo وجوه خود را از معامله گران دریافت می کند که وجوه آنها ناموفق است به این معنی است که برای معامله گران که با مبالغ زیاد سرمایه گذاری می کنند ، می تواند یک سرمایه گذاری بسیار سودآور باشد.

رفتار Binomos با مشتریان VIP آنها نشان دهنده درآمد آنها است. حداکثر سود 90 and و حداکثر 100 bonus پاداش برابر با پرداخت بیشتر است. از طرف دیگر ، توانایی سرمایه گذاری و یادگیری در نقطه ورود پایین به این معناست که معامله گران استاندارد آنها هیچ یک از سرمایه گذاری خود را در اسپرد یا کمیسیون شکست نمی دهند. مانند اکثر سیستم عامل ها ، Binomo از اهرم استفاده نمی کند. اگر اهرم برای شما مهم است ، پلتفرم یا کارگزار دیگری ممکن است بازی بهتری باشد.


پاداش ها و تبلیغات Binomo

بسیاری از کارگزاران برای اولین سپرده شما پاداش و تبلیغات ارائه می دهند. با این حال ، در حال حاضر ، Binomo هیچ گونه تبلیغات و پاداش تبلیغاتی ندارد.

آنها مسابقات معمولی دارند که هر کدام منحصر به سطوح مختلف حساب است. بسته به سطح و نوع مسابقات ، هزینه ورود از رایگان تا 30 دلار متغیر است. بودجه جایزه مسابقات از 300 دلار شروع می شود و به 40،000 دلار می رسد. علاوه بر این ، همانطور که در بخش حسابها اشاره کردیم ، پاداشهایی در سطح حساب Gold و VIP موجود است.


سپرده ها و برداشت ها

بررسی Binomo

در Binomo ، حداقل سپرده مورد نیاز بستگی به نوع حسابی دارد که می خواهید باز کنید. شما می توانید معامله با پول واقعی را با حداقل 10 دلار با یک حساب استاندارد شروع کنید ، اما برای یک حساب VIP ، به دنبال کاهش حداقل 1000 دلار در همان لحظه هستید.

هنگامی که وجوه خود را برداشت می کنید ، ممکن است با 10 درصد هزینه مواجه شوید ، اما تنها در صورتی که حداقل تعداد معاملات را انجام نداده باشید. این وب سایت از SSL برای رمزنگاری و ایمن نگه داشتن داده های شما استفاده می کند و وجوه بالغ بر 20000 دلار در برابر کلاهبرداری محافظت می شود. برای سپرده گذاری و برداشت ، شما چندین روش متفاوت دارید:

 • کارت های اعتباری (ویزا و مسترکارت)
 • نتلر
 • جتون
 • بانک های هند


آیا Binomo کلاهبرداری است؟

نه ، Binomo کلاهبرداری نیست. Binomo یک پلت فرم معاملاتی آنلاین مجاز است که روزانه توسط هزاران معامله گر از 133 کشور مختلف در سراسر جهان استفاده می شود. این کارگزار از دسته "A" عضو IFC (کمیسیون مالی بین المللی) است که شامل 20000 دلار حمایت از اختلافات پرونده می شود. Binomo با پیوستن به IFC ، بر تعهد خود در حفظ بالاترین استانداردهای رفتاری و شیوه های تجاری تأکید می کند.

آیا Binomo در هند قانونی است؟

بله ، تجارت در هند با Bonomo قانونی است. با این حال ، این کارگزار توسط هیئت اوراق بهادار و بورس هند تنظیم نمی شود. Binomo یک کارگزار دریایی است و در خارج از سنت وینسنت و گرانادین مستقر است. آنها معامله گران از بیش از 113 کشور مختلف ، از جمله هند را می پذیرند.


پشتیبانی مشتری

Binomo چندین راه برای نحوه دسترسی به آنها دارد.

 • چت: در وب سایت و برنامه آنها ، یک پنجره چت وجود دارد که ظاهر می شود و انتخاب چت زنده را در اختیار شما قرار می دهد. عملکرد چت زنده قوی است و از چندین زبان پشتیبانی می کند.
 • آدرس ایمیل: شاید نگرانی شما نیاز به توجه فوری نداشته باشد. در آن مثال ، می توانید یک ایمیل به [email protected] ارسال کنید و در اسرع وقت پاسخ دهند.

  Dolphin Corp
  طبقه اول ، First St. Vincent Bank Ltd Ltd
  James Street
  Kingstown
  St. Vincent and the Grenadines


طرفداران

با یک کارگزار مانند Binomo ، می خواهید بدانید که با سرمایه گذاری خود چه چیزی دریافت می کنید. مزایای بستر و خط مشی آنها را بررسی کنید تا ببینید آیا آنها برای شما مناسب هستند:

 • پشتیبانی مشتری پاسخگو
 • معاملات بدون توقف
 • حساب نمایشی قوی
 • حداقل سپرده 10 دلار
 • حداقل معامله 1 دلار
 • در دسترس بودن معاملات آخر هفته
 • حداکثر سود بالقوه 90
 • مسابقات با بودجه جایزه


منفی

اگرچه مزایای زیادی برای Binomo وجود دارد ، اما بهترین انتخاب برای همه نخواهد بود. اگر به دنبال هر یک از این ویژگی ها هستید ، متأسفانه ناامید خواهید شد:

 • تعداد محدودی دارایی برای انتخاب
 • انواع تجارت محدود
 • در ایالات متحده یا اروپا پشتیبانی نمی شود
 • علیرغم اینکه جزء A در IFC است ، فقط تحت FMRRC دارای مجوز است
 • معامله اجتماعی وجود ندارد
 • بدون سیگنال


اندیشه های نهایی در مورد Binomo

Binomo طیف گسترده ای از ویژگی ها و ابزارها را ارائه می دهد که آن را به یک پلت فرم مناسب و کاربر پسند برای بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران علاقمند به ورود به بازار معاملات تبدیل می کند. Binomo برای معامله گران در هر سطح مهارت دارد.

برنامه کاربردی موبایل آن به ویژه یکپارچه است و هزینه ورودی کم آن با حداقل سپرده 10 دلار به این معنی است که حتی معامله گران جدیدی که هنوز آمادگی ورود به دنیای تجارت آنلاین را ندارند ، می توانند آن را بدون هیچ خطری امتحان کنند.

در عین حال ، نمودارها و ابزارهای استراتژیک آن می تواند معامله گران با نظم بیشتری را راضی کند. به طور کلی ، این یک انتخاب محکم و قابل اعتماد برای کارگزار تجاری بعدی شما است.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!