برنامه وابسته Binomo

نحوه پیوستن به برنامه وابسته و شریک شدن در Binomo


برنامه وابسته Binomo

نحوه پیوستن به برنامه وابسته و شریک شدن در Binomo
برنامه وابسته Binomo به شما امکان می دهد تا معامله گران را به این پلت فرم جذب کرده و بر اساس فعالیت تجاری آنها درآمد بیشتری کسب کنید.

برنامه ما مزایای زیادی دارد ، از جمله:
 • رویکرد فردی به هر شریک
 • متخصصان پشتیبانی واجد شرایط که همیشه آماده هستند تا از طریق چت زنده یا ایمیل به شما کمک کنند
 • انتخاب گسترده ای از مواد تبلیغاتی مفید
 • مواد تبلیغاتی سفارشی برای وب سایت شما
 • RevShare تا 70
 • پرداخت های هفتگی
 • کمیسیون بر عهده ماست
 • مواد تبلیغاتی منحصر به فرد در صورت درخواست
 • برنامه ارجاع
 • CPA \ CPL موجود است


نحوه پیوستن به برنامه وابسته Binomo

نحوه پیوستن به برنامه وابسته و شریک شدن در Binomo
5 قدم برای موفقیت شما
 1. ثبت نام
 2. با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید
 3. مشاوره در مورد شروع کار و نکاتی در مورد حداکثر کردن تبدیل دریافت کنید
 4. برای جذب معامله گران جدید از طیف وسیعی از مواد تبلیغاتی استفاده کنید
 5. درآمد قوی و پایدار داشته باشید


ویژگی های برنامه وابسته Binomo (BinPartner)

نحوه پیوستن به برنامه وابسته و شریک شدن در Binomo
Binomo برنامه وابسته BinPartner را اجرا می کند ، که یکی از پر برنامه ترین برنامه های وابسته است.

مزایای وابسته بودن به BinPartner:

برنامه BinPartner با ارائه خدمات بهتر نسبت به رقبای خود ، نسبت به سایر برنامه های وابسته به کارگزاران که در آنجا پیدا می کنید ، بهتر عمل می کند. عوامل متعددی وجود دارد که به وضوح برنامه Binomo Affiliate را از یکدیگر متمایز می کند. برخی از آنها در زیر ذکر شده است:

1. کمیسیون های مادام العمر
یکی از مهمترین مواردی که از Binomo دریافت می کنید ، کمیسیون های مادام العمر است. این به این دلیل است که از سیستم RevShare استفاده می کند که در آن هنگام معامله ارجاع خود درآمد کسب می کنید. با Binomo ، شما فقط باید کارهای سخت ارجاع را تنها یکبار انجام دهید ، پس از آن شروع به کسب درآمد مادام العمر می کنید.

2. درصد پرداخت بالا درصد
سپرده های ارجاعی که به شما پرداخت می شود نسبتاً زیاد است. Binomo به شما تا 70 whatever از هر معامله گر که به سپرده ها اشاره کردید پرداخت می کند. این به راحتی یکی از بالاترین مواردی است که می توانید در این فضا پیدا کنید.

3. Hybrid Affiliate System
Binomo تنها با یک سیستم وابسته عمل نمی کند. این برنامه از سیستم های CPA ، CPL و RevShare استفاده می کند. به این ترتیب ، مهم نیست که کدام قسمت را انتخاب می کنید ، همچنان می توانید به عنوان یک شرکت وابسته پول اضافی کسب کنید.

4. پرداخت آسان و سریع
علاوه بر این ، Binomo پرداخت های آسان و سریع را به شما ارائه می دهد. دستمزد شما حداقل دو بار در هر ماه (یعنی هر دو هفته) به شما پرداخت می شود. علاوه بر سریع بودن ، آسان است. شما از طریق گزینه های متنوع از جمله Skrill ، WebMoney و بسیاری دیگر دستمزد دریافت می کنید.

5. پشتیبانی شخصی
Binomo دارای مدیران وابسته اختصاصی است که هدف آنها این است که شما را به عنوان وابسته به شرکت ببینند. این شرکت همچنین مواد تبلیغاتی منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما در تسهیل کار کمک کند.

انواع کسب درآمد بالقوه با BinPartner

نحوه پیوستن به برنامه وابسته و شریک شدن در Binomo
برنامه های وابسته به همان شیوه کار نمی کنند. آنچه یک کارگزار انتظار دارد شرکتهای وابسته انجام دهند و برنامه ای که از آن استفاده می کند با یکدیگر متفاوت است. انواع برنامه ها و ساختارهای وابسته وجود دارد که کارگزاران با آنها کار می کنند. آنها شامل موارد زیر می شوند: بازاریابی

هزینه عمل (CPA)
هزینه عمل (CPA) نوعی بازاریابی وابسته است که در آن افراد وابسته تنها زمانی پرداخت می شوند که ارجاع دهندگان آنها اقدامات خاصی را انجام دهند. به این معنا که در این مورد ، شرط انجام ارجاع وابسته انجام یک اقدام خاص است. چنین اقداماتی می تواند شامل ارسال ایمیل ، انجام نظرسنجی ، ثبت نام در خبرنامه و سایر موارد باشد.

در مورد کارگزار ، چنین "اقدامی" ممکن است شامل پر کردن فرم ثبت نام برای ثبت نام در کارگزار ، ارسال ایمیل یا ثبت نام در وبیناری باشد که توسط کارگزار سازماندهی شده است.

چرا یک کارگزار به شما پول می دهد تا دیگران را مجبور به انجام این کارهای به ظاهر بی ربط کنید؟ به این دلیل است که شما بخش اول کار را برای آنها انجام داده اید - یعنی اولین رهبری را به دست آورده اید. این امر به ویژه در صورتی است که ارجاع نامه های آنها را وارد کرده باشد. سپس کارگزار می تواند کمپین بازاریابی را از آنجا آغاز کند.

بازاریابی CPA ممکن است ساده ترین شکل بازاریابی وابسته به نظر برسد و به این ترتیب ، کمترین هزینه را دارد. یک کارگزار هزینه زیادی برای کمک به آنها در دریافت ایمیل مشتری احتمالی نخواهد پرداخت.

هزینه برای سرب (CPL)
این کل کار را یک درجه بالاتر می برد. در اینجا ، شما بسیار بیشتر از دریافت ایمیل و سایر اطلاعات تماس به کارگزار کار می کنید. در اینجا ، شما با ارجاع ارجاع به معامله با کارگزار فراتر می روید.

ما باید توجه داشته باشیم که آنچه با یک کارگزار خاص به عنوان "Lead" شناخته می شود با آنچه که به عنوان Lead با یک واسطه دیگر واجد شرایط است متفاوت است. برای برخی از کارگزاران ، دریافت ارجاع برای تکمیل کل مراحل ثبت نام ممکن است برای واجد شرایط بودن به عنوان سرب کافی باشد. بنابراین ، شرکت وابسته جبران می شود. برای برخی دیگر ، شما در واقع باید به منظور واریز وجوه به حساب تجاری خود با کارگزار مراجعه کنید.

سهم درآمد (RevShare)
این می تواند منشاء سیستم های فوق باشد و می تواند برای شرکت وابسته بسیار مفید باشد. بسیاری از کارگزاران سیستم RevShare را برای جذب بیشتر وابسته معرفی می کنند. اساساً آنچه RevShare مستلزم آن است این است که مبلغی از درآمد دلالی که کارگزار از ارجاعات به دست می آورد به شرکت وابسته پرداخت می شود - در برخی موارد ، مادام العمر. در نتیجه ، هنگامی که شرکت وابسته افراد را به معامله با یک کارگزار ارجاع می دهد ، و آنها این کار را انجام می دهند ، تا زمانی که معامله خود را ادامه دهند ، ممکن است از آنها سود کسب کند.

با ترکیب برخی از این سیستم ها ، Binomo یکی از بهترین برنامه های وابسته را که می توانید در آنجا پیدا کنید اجرا می کند.


از کدام کیف پول می توان برای پرداخت استفاده کرد؟

پرداخت ها را می توان از طریق ارائه دهندگان خدمات پرداخت زیر انجام داد:
 • وب مانی ،
 • Yandex.Money ،
 • پرداخت ها ،
 • اسکریل
نقل و انتقالات بانکی نیز یک گزینه است. اگر ارائه دهنده خدمات پرداخت مورد علاقه خود را پیدا نکرده اید ، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما گزینه های دیگری را برای پرداخت به طور خاص برای شما در نظر خواهیم گرفت.


سوالات متداول (سوالات متداول)

نحوه پیوستن به برنامه وابسته و شریک شدن در Binomo
اگر وب سایت شخصی ندارم چگونه می توانم با شما کار کنم؟

برای تعامل با مشتریان نیازی به داشتن وب سایت ندارید. شما می توانید با استفاده از هر روش قانونی ، به عنوان مثال ، از طریق شبکه های اجتماعی ، ترافیک دلخواه یا سایر منابع ترافیک ، آنها را درگیر کنید.


اگر شریک شوم چقدر درآمد خواهم داشت

هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما 2 the از هزینه هر معامله ای را که معامله گر شما باز می کند تا برنامه ای که انتخاب می کنید ، بدست خواهید آورد. درآمد ماهیانه به طور معمول حدود 5000 دلار است.

هر چند وقت یکبار آمار به روز می شود؟

آمار در زمان واقعی ، هر 2 دقیقه به روز می شود.

حداقل مبلغ پرداختی چقدر است؟

 • حداقل مبلغ برداشت 10 دلار است.
 • حداقل مبلغ برداشت کیف پول Neteller و Skrill 200 دلار است.

من می توانم روی یک سیستم ارجاع کار کنم یا می توانم مشتری جذب کنم. تفاوت در چیست؟

از طریق برنامه ارجاع ، شما شرکای مشابهی را به Binpartner.com جذب می کنید که سایر شرکا یا مشتریان را نیز جذب می کند. برای این کار ، 5 درصد از درآمد ارجاعات خود را دریافت خواهید کرد. برای جذب مشتریان به Binomo.com شما 2 درصد از هزینه هر یک از معاملات آنها را مطابق برنامه خود دریافت می کنید.


پیوندهای مشارکت معامله گران جدید را از کجا پیدا کنیم؟

تمام پیوندهای مشارکت معامله گران در بخش تبلیغات است. شما باید صفحه اصلی یا صفحه فرود مورد نظر خود را انتخاب کرده و پیوند ظاهر شده را کپی کنید.

یک کمپین تبلیغاتی یک شناسه اضافی اختیاری برای منبع ترافیک شما است. هر تعداد کمپین که بخواهید می توانید داشته باشید و می توانند به صورت خودکار در پیوند قرار داده شوند. آمار کمپین تبلیغاتی به طور خودکار تولید می شود.

یک حساب فرعی یک شناسه اضافی اختیاری برای منبع ترافیک شما در یک کمپین تبلیغاتی است. شما می توانید هر تعداد حساب فرعی که می خواهید داشته باشید و آنها می توانند به صورت خودکار در پیوند قرار داده شوند. آمارهای حسابهای فرعی به طور خودکار تولید می شوند.

اکنون می توانید پیوند خود را ارسال کرده و با مشتریان درگیر شوید!

کجا می توان پیوندهایی برای مشارکت سایر شرکا پیدا کرد؟

همه پیوندهای مشارکت شریک را می توانید در قسمت Referrals پیدا کنید. شما باید پیوند خود را کپی کرده یا بنر مورد نظر خود را انتخاب کرده و پیوند ظاهر شده را کپی کنید.

اکنون می توانید پیوند مجدد خود را برای مشارکت سایر شرکا ارسال کنید!

کجا و چگونه می توانم تبلیغ کنم؟

شما می توانید با روشهای باورنکردنی مشتریان را جذب کنید ، همه اینها به دانش ، مهارتها و تواناییهای شما بستگی دارد. اجازه دهید سریع منابع اصلی ترافیک را بررسی کرده و سپس هر کدام را دقیق تر بررسی کنیم:
 • وب سایت های موضوعی خاص
 • تبلیغات متنی
 • شبکه های تبلیغاتی
 • شبکه های اجتماعی
 • پورتال های ویدئویی
 • انجمن ها
 • ایده های منحصر به فرد


وب سایت های موضوعی خاص

بدون شک ، بهترین ترافیک از وب سایت هایی است که به طور خاص به معاملات آنلاین اختصاص داده شده است با بررسی پلت فرم ، رتبه بندی ، مطالب و فیلم های آموزشی ، مقالات تحلیلی و سایر مطالب مفید. اگر می توانید وب سایت ایجاد کنید ، این بهترین راه برای به دست آوردن درآمد پایدار و چشمگیر است.

به نمونه هایی از این نوع سایت از نتایج جستجو نگاه کنید ، خودتان این کار را انجام دهید و ما هزاران مطلب تبلیغاتی برای جلب مشتریان ارائه می دهیم: شرح منحصر به فرد پلت فرم ما ، نمودارها ، مقالات خبری متنی ، تجزیه و تحلیل منظم بازار و موارد دیگر در صورت درخواست به


نتیجه گیری در مورد برنامه وابسته BinPartner Binomo

اگر ترافیک کافی داشته باشید ، برنامه BinPartner منصفانه است و بسیار سودآور است. اگر کاربر از پیوند ارجاع شما استفاده می کند ، هیچ گونه معایبی برای آن وجود ندارد. پرداخت های BinPartner بسیار بیشتر از اکثر برنامه های وابسته است زیرا سهم درآمد می تواند تا 70 افزایش یابد. شما قطعاً باید آن را امتحان کنید تا درآمد غیر فعال ایجاد کنید.
Thank you for rating.
منبع: Binomo Blog - binomoblog.com | نحوه پیوستن به برنامه وابسته و شریک شدن در Binomo - https://binomoblog.com/brnamh-wabsth-binomo

1 نظرات

StephenFiemo
StephenFiemo

toll free numbers usa

پاسخ
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!