برنامه وابسته Binarium

نحوه عضویت در برنامه Affiliate در Binarium
امروز می خواهم مبحث کسب درآمد از گزینه های باینری را از زاویه کمی متفاوت بررسی کنم. یعنی برای اینکه در مورد امکان کسب درآمد از گزینه های شریک زندگی به شما بگویم. یعنی در برنامه وابسته کارگزاران شرکت کنید.

در این حالت ، نیازی نیست که خودتان گزینه های باینری را معامله کنید. شما فقط شریک گزینه های باینری این یا آن کارگزار می شوید ، تمام مواد لازم - بنرها ، پیوندها ، اسلایدرها و غیره را دریافت می کنید. در مرحله بعدی ، پیوند وابسته خود را تبلیغ کنید.

اگر شخصی که به پیوند شما آمده است واریز کند (به عنوان یک قاعده ، حداقل واریز 200 دلار است) ، پس کارمزد خود را دریافت می کنید. اغلب ، بسته به کارگزاری که انتخاب می کنید ، مبلغ کارمزد از 100 تا 150 دلار از یک ودیعه متغیر است. به عنوان مثال ، کمیسیون 100 دلار و کارمزد 150 دلار است. اختلاف وجود دارد ، اما در اصل ، هر دو مبلغ قابل توجهی هستند ، بنابراین می توانید با هر یک از کارگزاران کار کنید. اگرچه برای مبتدیان ، من دوباره اسپری زیاد را توصیه نمی کنم. ابتدا یکی را انتخاب کنید.


برنامه وابسته Binarium

Binarium در بازار گزینه های باینری پیشتاز است. معامله گران با یک بستر تجاری راحت و خدمات گسترده ای ارائه می شوند. این شرکت پشتیبانی جامع و ایمنی و امنیت کامل وجوه را تضمین می کند. هر مشتری جدید پاداش خوش آمد گویی دریافت می کند.

Binarium دارای چندین مزیت است که به جذب مشتری جدید کمک می کند:
  • بستر معاملاتی پاسخگو که در همه دستگاه ها به راحتی قابل استفاده است.
  • خدمات شبانه روزی و تجارت آنلاین ؛
  • حداقل واریز 60 RUB برای شروع تجارت ؛
  • در آموزش و مشاوره تخصصی کمک کنید.
  • 60،000 RUB حساب آزمایشی رایگان برای آموزش در دسترس است.
  • پاداش خوشامدگویی حداکثر 30،000 روبل در اولین ودیعه.

برنامه وابسته Binarium یافتن مشتری در روسیه ، قزاقستان ، گرجستان ، مولداوی و کشورهای اروپایی است. آگهی دهنده طیف گسترده ای از صفحات فرود و بنرهای با فرمت های مختلف را ارائه می دهد. در هر پیشنهاد ، شرکت های وابسته توضیحات و الزامات دقیق (GEO ها ، منابع ترافیک) و همچنین توصیه هایی در مورد چگونگی افزایش تبدیل ها را پیدا می کنند. شرکت های وابسته می توانند قیمت های CPA یا RevShare را با نرخ مناسب انتخاب کنند. همه منابع ترافیکی به جز ترافیک متقلبانه و تشویقی پذیرفته می شوند.


چقدر می توانید از برنامه Affiliate Binarium درآمد کسب کنید؟

من مطمئن هستم که افراد زیادی به این سوال علاقه مند هستند. در واقع ، همه چیز به شما بستگی دارد. از نحوه کار ، ابزار تبلیغاتی استفاده می کنید ، چگونه می توانید تجزیه و تحلیل و آزمایش کنید. عوامل زیادی در نتیجه نهایی تأثیرگذار هستند. هم می توانید 100 دلار و هم 1000 دلار درآمد کسب کنید. و حتی بیشتر.

به عنوان مثال ، در ماه اول ، وقتی تازه کار را شروع می کردم ، با سرمایه گذاری 4500 روبل فقط 600 دلار درآمد کسب کردم. یعنی سود حدود 450 دلار بود.

اکنون سود کمی بیشتر است:
نحوه عضویت در برنامه Affiliate در Binarium
همانطور که مشاهده می کنید ، در مدت کمی بیشتر از یک ماه (از 22 ژوئیه تا 31 آگوست) ، 3360 دلار درآمد کسب شده است. حدود 250 دلار برای تبلیغات هزینه شد. همانطور که می توانید تصور کنید ، این زیاد نیست.

راز این تبدیل چیست؟ - تو پرسیدی. راز آن در صفحه فرود است ، یعنی صفحه ای که شخص از طریق لینک ارجاع شما به آن می آید.

صفحاتی وجود دارد که تبدیل آنها بسیار ضعیف است (1 ثبت نام برای 100 کلیک) و صفحاتی نیز وجود دارد که تبدیل آنها از مقیاس خارج است (1 ثبت نام برای 20-30 کلیک). وقتی مواد تبلیغاتی را تجزیه و تحلیل می کنید ، فقط به دنبال صفحه فرود هسته ای باشید که 100٪ کار کند و سود شما را بدست آورد.

بیایید نگاهی به چند نمونه از این صفحات فرود بیندازیم ...

به عنوان مثال ، یکی از کارگزاران کارگزاران ... به

نظر شما کدام صفحه بهتر تبدیل می شود؟ بله ، البته دومی. تقریباً هر کارگزار گزینه ای دارای صفحه هایی با تبدیل متوسط ​​و بالا است. سپس در پنل مدیریت خود به شریک زندگی خود نگاهی بیندازید.

اما بعنوان مثال ، Yandex Direct در حین تعدیل صفحه دوم را از دست نمی دهد ، بنابراین برای تبلیغات متنی بهتر است از گزینه صفحه اول فرود استفاده کنید. اما برای تبلیغات در نامه های پستی ، قرار دادن مقاله یا بنر ، صفحه دوم مناسب تر است.

اگر ما به قوچ خود برگردیم ، می توانم یک چیز بگویم ...

به طور کلی ، اگر حداقل 50٪ تلاش کنید و 1-2 پست و 1 کمپین را در Yandex Direct برای کار وصل کنید ، با بودجه 5 -7 هزار روبل ، شما به راحتی می توانید از 1000 تا 2000 دلار در ماه درآمد کسب کنید. شاید حتی بیشتر ، از آنجا که کمیسیون های موجود در این مکان بسیار زیاد هستند (100 تا 150 دلار).

این همه

اگر هنوز سوالی دارید یا سو mis تفاهم دارید ، من منتظر نظرات شما در زیر هستم.

برنامه های وابسته کارگزار باینری: بهترین انتخاب برای درآمد بزرگ

تقریباً هر کارگزاری که با گزینه های باینری کار می کند برنامه هایی برای همکاری مشارکت دارد. رابط زبان روسی در وب سایت های کمی بیش از ده کارگزار بزرگ وجود دارد. نمونه های کلاسیک برنامه های وابسته کارگزار آنلاین سودآور و قابل اعتماد عبارتند از:
  • (برنامه وابسته کارگزار آنلاین Binarium).
برای شروع به کار به عنوان شریک کارگزار ، باید به یکی از سایت های فوق بروید و در صفحه اصلی روی لینک ثبت نام در برنامه وابسته کلیک کنید. آنها معمولاً "برنامه وابسته" یا "شرکا" نامیده می شوند.

این کارگزاران به وب مسترهایی علاقه مند هستند که تجربه جذب مراجعه و درآمد از طریق آنها را دارند ... هر یک از این منابع وب پشتیبانی فنی دارند. با مقایسه Binpartner ، Сleveraff و Kingfin در این رابطه ، می توان اولین مقام را در رتبه بندی بدست آورد.

از طریق مدیر ، شریک اصلی ، می توانید از طریق پست الکترونیکی یا برای برقراری ارتباط در مورد موضوعات مورد علاقه از طریق Skype با او تماس بگیرید. مقام دوم در کیفیت پشتیبانی فنی این است: ارتباط از طریق ایمیل ، گاهی اوقات مدیر می تواند با تلفن همراه با شریک تماس بگیرد ، در مورد مشکلات فعلی سiringال می کند. در این کارگزار از این نظر ، کمی بدتر از بقیه. تماس با پشتیبانی فنی مشکل ساز است و برای دریافت پاسخ باید مدت ها منتظر بمانید.

در مورد مواد تبلیغاتی ارائه شده ، از نظر کمیت و کیفیت ، هر سه در سطح بالایی قرار دارند.


کجا می توان پیوند وابسته Binirium را برای گزینه های باینری تبلیغ کرد؟

این س quiteال کاملاً جدی و مهم است ، زیرا ، در نتیجه ، ارزش درآمدزایی ذاتی در اینترنت ... درآمد خوب گزینه های تبلیغاتی در گزینه های باینری ، ارسال نامه های موضوعی ، متنی ، و همچنین تبلیغات بنر و مقاله است.

شبکه های اجتماعی

نحوه عضویت در برنامه Affiliate در Binarium
نامه های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی باید با توجه به موضوع کسب و کار انتخاب شوند. در همان زمان ، عبارات با کلمات کلیدی در جستجو تایپ می شوند: فارکس ، درآمد ، تجارت و غیره. با انتخاب نامه های پستی لازم ، آنها کیفیت آنها را تجزیه و تحلیل می کنند. در همان زمان ، به تعداد مشترکان ، تعداد دفعات ارسال نامه ها توجه می شود و از نویسنده درخواست می شود که درصد باز شدن نامه ها ، تاریخ انتشار و هزینه خدمات مشخص شود.


تبلیغات متنی در Yandex Direct

از نظر کیفیت ، این روش تبلیغات از نامه های پستی بدتر نیست ، اما خود کمپین بسیار طولانی تر خواهد بود. این بدان معناست که برخلاف نامه های پستی کتبی ، چنین تبلیغاتی قادر نخواهد بود بلافاصله در یک روز هزار کلیک یا بیشتر داشته باشد و اثر آن با گذشت زمان افزایش می یابد.


تبلیغات بنر و مقاله

این نوع از نظر قالب متفاوت هستند ، اما با کار در یک پلت فرم موضوعی متحد می شوند ، به عنوان مثال ... در جستجوی سایت Liveinternet.ru می تواند به شما کمک کند. روند انتخاب وب سایت های مناسب در Liveinternet.ru مشابه روش جستجو در کاتالوگ Smartresponder است. کلمات کلیدی در فرم جستجو وارد می شوند ، فیلتر "آمار" انتخاب می شود و سیستم لیستی از سایت های موضوع مورد نظر را نمایش می دهد.

با توجه به ستون حضور (در سمت راست) ، آنها منابع وب را با شاخص های 300-2000 بازدید کننده در روز انتخاب می کنند.


در مرحله بعد ، سایتهایی با طراحی خوب و حداقل تبلیغات انتخاب می شوند. آخرین مرحله باقی مانده است - قرار دادن مقاله در سایتی که دوست دارید () یا بنر. اگر قسمت تبلیغاتی وجود دارد ، آنها شرایط قرار دادن مواد تبلیغاتی را مطالعه می کنند و با نویسنده سایت تماس می گیرند. همچنین یافتن مخاطبین و تماس با صاحبان آن سایتهایی که بخش تبلیغاتی ندارند منطقی است. یک نامه پیشنهادی کوچک نوشته شده در مورد امکان خرید فضای تبلیغاتی در صفحات سایت می تواند پاسخی پیدا کند.


سایت خود را داشته باشید

نحوه عضویت در برنامه Affiliate در Binarium
در زمان ما هیچ مشکلی ایجاد نمی شود وب سایت خود را از ابتدا ایجاد کنید ، چندین مقاله موضوعی برای او بخرید ، به عنوان مثال در وب سایت خود شروع به کسب درآمد بسیار مناسب کنید.

میزان درآمد برنامه های وابسته برای تجارت گزینه های باینری

مبلغی که می توان از طریق برنامه های وابسته گزینه های باینری یا بازرگانان آنلاین بدست آورد ، همانطور که اکنون آنها خود را صدا می زنند ، به سیاست قیمت گذاری کارگزار انتخاب شده و تعداد بازدیدکنندگانی که از طریق پیوند وابسته وارد شده و تصمیم به سرمایه گذاری دارند بستگی دارد.

اگر شخصی سپرده گذاری کند (حداقل 5 دلار) ، کمیسیون به حساب دارندگان پیوند می رود. مبلغ ممکن است بسته به کارگزار انتخاب شده نوسان داشته باشد و از 30 تا 50٪ از هر سپرده انجام شده متغیر باشد.


کار به عنوان یک شریک گزینه های باینری نه تنها به صرف زمان بلکه به مهارت ها و توانایی های خاصی نیز نیاز دارد. و ایجاد یک استراتژی برای جذب مشتری از طریق یک لینک وابسته ، فرصتی برای افزایش جریان کاربران فراهم می کند ، که به طور مستقیم بر درآمد خود تأثیر می گذارد. از بهترین گزینه های باینری استفاده کنید برنامه های وابسته برنامه های

وابسته به طور مداوم مدیران وب و بازاریاب های وابسته را جذب می کنند. دلیل اصلی این است که سود مستقیماً به این بستگی دارد که شما به طور کارآمد و م effectivelyثر قادر به جذب ترافیک هدفمند باشید. برخی از محبوب ترین برنامه های وابسته برنامه هایی هستند که در بخش مالی کار می کنند. مقاله امروز در مورد پروژه Cleveraff است که در گزینه های باینری تخصص دارد.
Thank you for rating.
منبع: Binarium Blog - binariumblog.com | نحوه عضویت در برنامه Affiliate در Binarium - https://binariumblog.com/brnamh-wabsth-binarium
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!