مقایسه Binomo و Olymp Trade

مقایسه Binomo و Olymp Trade

امروز در این مقاله قصد داریم Binomo را با Olymp Trade ارزیابی و مقایسه کنیم. این یک رقیب بزرگ برای Binomo در مسیر تبدیل شدن به بهترین کارگزار برای معاملات زمان ثابت است. معیارهای ارزیابی را که ما ارائه می دهیم پیگیری کنید و همچنین نظرات خود را در بخش نظرات زیر بنویسید.
نحوه کسب درآمد اضافی تا 20٪ در هفته در Binomo

نحوه کسب درآمد اضافی تا 20٪ در هفته در Binomo

در این مقاله ، ما در مورد استراتژی تجارت در Binomo به شما خواهیم گفت. ما همچنین استراتژی های مختلفی را با توضیحات و توضیحات در اختیار شما قرار خواهیم داد. در اینجا شما یاد خواهید گرفت که چگونه با رنگ شمعدانی در Binomo تجارت کنید.
4 نوع معامله گر که در Binomo با آنها روبرو خواهید شد

4 نوع معامله گر که در Binomo با آنها روبرو خواهید شد

تاجران به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند. یکی این که تجارت اضافی کسب می کند و دوم اینکه هیچ درآمدی کسب نمی کند. دومی مدام از خود می پرسد چرا. چرا من درآمد اضافی کسب نمی کنم؟ چرا این استراتژی جواب نمی دهد؟ آیا به دلیل خرابی سیستم است؟ و غیره و غیره. پاسخ ها کافی است زیرا دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود تجارت درآمد اضافی مورد انتظار نداشته باشد. یکی از دلایلی که می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم ، و نوع تاجر شما خواهد بود. اکنون ، بیایید 4 نوع معامله گر مختلف را که ممکن است با تجارت در Binomo مواجه شوید بررسی کنیم.
نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعتهای بازار ارز Binomo

نحوه استفاده از ابزار معاملاتی همپوشانی ساعتهای بازار ارز Binomo

آیا می خواهید بدانید کدام ساعت بازار مشتقات برای معاملات جفت ارزهای مختلف مناسب است؟ نگران نباشید ، بسیاری از تجار مبتدی دقیقاً همین سوال را دارند. خوشبختانه ، این چیزی است که فقط با مطالعه جدول زمانی و آشنایی با جفت ارزی انتخابی می توانید به راحتی به آن پاسخ دهید.
برای امروز کافی است. چه زمانی باید تجارت در Binomo را متوقف کنید؟

برای امروز کافی است. چه زمانی باید تجارت در Binomo را متوقف کنید؟

شما احتمالاً به زودی تجارت تجاری خود را با تفکر هزاران دلار در حساب خود آغاز کرده اید. شما به یک معامله خوب امیدوار هستید که ثروت را سریع و آسان برای شما به ارمغان بیاورد. و اینکه شما می توانید یک سرمایه کوچک را به یک ثروت ضرب کنید. خوب ، اگر اینها برخی از افکار شما هستند ، کاملاً مشکلی نیست. اما در دام افتتاح معاملات متعدد فقط برای جبران خسارت یا کسب سرمایه بالا در یک روز قرار نگیرید. این یک اشتباه است که نه تنها مبتدیان مرتکب می شود. افراد حرفه ای نیز گاهی اوقات این کار را می کنند. احساساتی در پس چنین تصمیماتی وجود دارد. احساسات به شما می گویند بارها و بارها وارد بازار شوید ، حتی اگر می دانید شرایط کاملا مساعد نیست. بنابراین سوال این است که چه زمانی زمان مناسب برای توقف معاملات امروز است؟
با ترکیب Binomo بدست آورید

با ترکیب Binomo بدست آورید

آیا هنگام معامله در بستر Binomo هدف سود هفتگی دارید؟ خوب ، من امیدوارم که شما انجام دهید. ثابت شده است که داشتن آن مزایای زیادی به همراه دارد و اثر روانی مثبتی دارد. شما معاملاتی را وارد خواهید کرد که شما را به سمت هدف خود سوق می دهند. از طرف دیگر ، وقتی به هدف هفتگی که می دانید می رسید ، می توانید برای بقیه هفته استراحت کنید. در این راهنما ، می خواهم به شما نشان دهم که شما یک درآمد عظیم با حداقل 20٪ هفتگی پول اضافی دارید. من قصد دارم در مورد نمونه ای از تجارت در Binomo به مدت 1 سال با مبلغ اولیه 1000 دلار صحبت کنم.
طرح درآمد هفتگی در بستر Binomo

طرح درآمد هفتگی در بستر Binomo

بازدهی هفتگی را در Binomo دریافت کنید اکتبر برای من بسیار خوب به پایان رسید. اگرچه سودها در 2 هفته گذشته اندکی کاهش یافته است ، اما من همچنان توانستم هر روز درآمد کسب کنم. در...
4 ترفند مخفیانه از یک تاجر باتجربه در Binomo

4 ترفند مخفیانه از یک تاجر باتجربه در Binomo

یک سال از شروع تجارت من روی سیستم عامل Binomo می گذرد. گاهی برنده شدم ، گاهی باختم. اما من اطمینان داشتم که پول در اختیار من است. من فقط باید می فهمیدم که چگونه این اتفاق بیفتد. آنچه من انجام دادم ، آزمایش بسیاری از استراتژیها و ثبت سوابق آنها بود. بنابراین ، من می توانم روی روشهایی که کار می کنند کار کنم و از شر روشهایی که نبودند خلاص شدم. پس از آن لحظه ای متوجه شدم كه چیزی در جهت خوبی تغییر می كند. معاملات من هر زمان که 4 کار انجام می دادم که می خواهم اکنون با شما به اشتراک بگذارم موفقیت آمیز بود. اگر فقط یکی از آن موارد را حذف کنم ، ضررهایی را تجربه کردم. من معتقدم این 4 قدم مخفی من برای موفقیت در Binomo است.
چگونه می توانم در Binomo به یک تاجر موفق تبدیل شوم

چگونه می توانم در Binomo به یک تاجر موفق تبدیل شوم

چگونه تجارت کنیم بدون اینکه هیچ وقت ضرر کنیم؟ این کاملاً غیرممکن است. باخت در معاملات اجتناب ناپذیر است. با این حال ، با 7 تجربه ساده زیر ، می توانید درآمد خود را در Binomo به طور قابل توجهی افزایش دهید! ما اصول تجارت و تجارب Binomo را در این مقاله ارائه خواهیم داد. و کار شما این است که فقط از این اصول پیروی کنید. در حالی که تجارت همیشه خطرناک است ، اما برای کسب درآمد اضافی ، خبر خوب این است که فقط باید پول اضافی بگیرید. در این صورت می توانید تعداد زیادی معاملات بی سود را بپذیرید. به عنوان مثال ، در مورد دارایی با نرخ درآمد 80٪ ، می توانید از 100 معامله ، مقدار 40 معامله بی سود را بپذیرید. س exactال دقیقی که باید بپرسید "چگونه درآمد اضافی بدست آورم".
نحوه تجارت اخبار در Binomo

نحوه تجارت اخبار در Binomo

نحوه استفاده از اخبار آیا می دانید هنگام معامله در Binomo چگونه از اخبار استفاده کنید؟ تعدادی از عوامل وجود دارد که می تواند بر چگونگی ، چرا ، چه زمانی و از کجا مصرف کنندگان...