برنامه کسب درآمد هفتگی در پلتفرم Binarium

برنامه کسب درآمد هفتگی در پلتفرم Binarium

بازده هفتگی را در Binarium دریافت کنید اکتبر برای من خیلی خوب تمام شد. اگرچه سود در 2 هفته گذشته اندکی کاهش یافته است، اما من هنوز هر روز موفق به کسب درآمد شدم. در مجموع، ماه ...
با ترکیب در Binarium درآمد کسب کنید

با ترکیب در Binarium درآمد کسب کنید

آیا هنگام معامله در پلتفرم Binarium هدف سود هفتگی دارید؟ خب امیدوارم انجام بدی ثابت شده است که داشتن یکی مزایای زیادی دارد و تأثیر روانی مثبتی دارد. تراکنش هایی را وارد می کنید که ...
آیا Binarium کلاهبرداری است؟

آیا Binarium کلاهبرداری است؟

معرفی Binarium یک بستر تجاری مستقر در قبرس است که از سال 2012 به مردم خدمات ارائه می دهد. این یک بستر ایمن و مطمئن برای شروع یک سفر تجاری است. انواع مختلفی از دسترسی به بازار مانن...
6 دلیل برای اینکه مردم گزینه های معاملاتی Binarium را شروع می کنند

6 دلیل برای اینکه مردم گزینه های معاملاتی Binarium را شروع می کنند

فارکس ، سهام ، CFD ، شاخص های رمزنگاری شده و گزینه ها طیف متنوعی از بازارها برای معامله گران مالی است که می توانند از آنها انتخاب کنند. اگر گزینه های باینری را ببینیم ، این گزینه ها در مقایسه با سایر ابزارهای مالی (به جز ارزهای رمزپایه) جدید هستند. گرچه ، معامله گران زیادی هستند که آنها را به عنوان یک ریسک بالا در نظر می گیرند. برخی حتی برچسب گزینه هایی را می زنند که مانند قمار معامله می شود. حقیقت این است که ، هر نوع تجارت مالی شامل ریسک است. با توجه به نوع ابزار مالی تجارت شما ، می توان پول را از دست داد یا از دست داد. همانطور که بیشتر معامله گران این واقعیت را درک می کنند ، آنها به معاملات گزینه ها به عنوان راهی برای کسب درآمد روی آورده اند. کارگزاران گزینه های آنلاین در حال حاضر میلیون ها تاجر را از سراسر جهان جذب کرده اند. اما چه چیزی باعث محبوبیت گزینه های باینری می شود؟ در زیر شش دلیل آورده شده است.
چگونه می توان یک برنامه تجارت Binarium برنده ساخت

چگونه می توان یک برنامه تجارت Binarium برنده ساخت

بیاموزید که چگونه یک طرح تجاری موفق ایجاد کنید و آن را عملی کنید. با یک برنامه هوشمند ، راهنمایی خواهید کرد که در کدام بازار معامله کنید ، چه زمانی سود خود را بدست آورید ، چه زمانی ضرر خود را کاهش دهید و موقعیت های دیگر را در چه موقعیت هایی وجود دارد.
نحوه انتخاب بهترین استراتژی معاملاتی با Binarium

نحوه انتخاب بهترین استراتژی معاملاتی با Binarium

در حالی که صدها استراتژی و روش تجارت مختلف وجود دارد ، یافتن راه حل هایی که همچنان کارساز هستند. به نظر می رسد رعایت برخی از استراتژی ها بسیار دشوار است ، بعضی از آنها برای درست بودن بسیار خوب به نظر می رسند. راز واقعی در یک خط ساده نهفته است - بهترین استراتژی وجود ندارد. هیچ استراتژی متناسب با همه وجود ندارد ، اما همه می توانند استراتژی شخصی خود را بسازند و روشی را پیدا کنند که برای آنها بهتر باشد. این بخشی از گسترده ترین راهنمای ما برای انتخاب استراتژی / روش تجارت است. روش شما مهم نیست ، این راهنما به شما کمک می کند ابزارهای جدیدی را برای تجارت پیدا کنید. برای پیمایش در این راهنما ، س inال موجود در هر پاراگراف و سپس بخشی که با پاسخ شما مطابقت دارد را بخوانید. فراموش نکنید که این مقاله را به نشانک های خود اضافه کنید تا هر لحظه بتوانید به این اطلاعات برگردید و حافظه خود را تازه کنید. بیا بریم!
چرا من همیشه در تجارت Binarium ضرر می کنم

چرا من همیشه در تجارت Binarium ضرر می کنم

اجازه دهید صادقانه باشد. دریافت بازده با ثبات به عنوان یک معامله گر آسان نیست. بسیاری از افرادی که وارد بازارهای مالی شده اند با دست خالی یا حتی بدتر از آن خارج می شوند - پول خود را از دست می دهند. دلایلی برای این امر وجود دارد: برخی از افراد تجارت را جدی نمی گیرند ، دیگران آن را بیشتر سرگرمی می دانند تا کار سخت ، بقیه فقط تمایل به یادگیری و کسب مهارت های جدید ندارند. چرا مرتباً ضرر می کنید و از همه مهمتر ، چگونه می توانید ضرر و زیان خود را مدیریت کنید؟ امیدوارم بعد از خواندن این مقاله پاسخی برای هر یک از این سالات داشته باشید.
6 مرحله برای مدیریت ریسک به طور موثر با Binarium

6 مرحله برای مدیریت ریسک به طور موثر با Binarium

هر تحلیلگر یا راهنمای تجارت به شما می گوید که مدیریت ریسک خود چقدر مهم است. با این حال ، چگونه می توان مدیریت این خطر را انجام داد؟ و منظور آنها از مدیریت ریسک دقیقاً چیست؟ در اینجا راهنمای گام به گام یکی از مهمترین مفاهیم در تجارت مالی آورده شده است.
چگونه می دانم چه چیزی باید در Binarium سرمایه گذاری کنم

چگونه می دانم چه چیزی باید در Binarium سرمایه گذاری کنم

یک مسئله مهم برای هر معامله گر تصمیم در مورد دارایی ها برای سرمایه گذاری است. در اینجا شما آماده برای ورود به دنیای تجارت هستید: شما از قبل اصول تجزیه و تحلیل فنی و بنیادی را می دانید ، با این حال ، این سوال که کدام دارایی را هنوز انتخاب کنید باقی. اگرچه ممکن است از قبل بدانید که چگونه سهام را ارزیابی کنید ، اما بعضی اوقات تصمیم گیری هنوز دشوار است. در اینجا چندین مورد وجود دارد که شما می توانید با توجه به اشتهای تجاری خود در نظر بگیرید.
5 نکته ای که باید از بهترین بازرگانان Binarium یاد بگیرید

5 نکته ای که باید از بهترین بازرگانان Binarium یاد بگیرید

معامله گران باتجربه نکات و ترفندهای خاص خود را دارند که به آنها کمک می کند تا نتایج بهتری بگیرند. این نکات یک شبه به دست نمی آیند: مدت زمان زیادی طول می کشد تا یک استراتژی را آزمایش کنید ، بهترین نتیجه را بیابید ، تمرین کنید و نتایج را ببینید در اینجا پنج روش مورد استفاده معامله گران خردمند آورده شده است - ممکن است بخواهید آنها را در جلسه معاملات بعدی خود بخاطر بسپارید.