6 دلیل برای اینکه مردم گزینه های معاملاتی Binarium را شروع می کنند

6 دلیل برای اینکه مردم گزینه های معاملاتی Binarium را شروع می کنند

فارکس، سهام، CFD ها، ارزهای رمزنگاری شده شاخص ها و گزینه ها طیف متنوعی از بازارها برای معامله گران مالی هستند که می توانند از بین آنها انتخاب کنند. اگر گزینه های باینری را ببینیم، در مقایسه با سایر ابزارهای مالی (به جز ارزهای دیجیتال) جدید هستند. اگرچه، بسیاری از معامله گران وجود دارند که آنها را به عنوان یک ریسک بالا در نظر می گیرند. حتی برخی از آنها به معامله گزینه‌ها برچسبی مشابه قمار می‌زنند. حقیقت این است که هر شکلی از تجارت مالی مستلزم ریسک است. با توجه به نوع ابزار مالی معامله شما، ممکن است پول به دست آید یا از دست برود. از آنجایی که معامله گران بیشتری این واقعیت را درک می کنند، به معاملات گزینه ها به عنوان راهی برای کسب درآمد روی می آورند. کارگزاران گزینه های آنلاین اکنون میلیون ها معامله گر را از سراسر جهان جذب می کنند. اما چه چیزی باعث محبوبیت گزینه های باینری شده است؟ در زیر شش دلیل آورده شده است.
6 گام برای مدیریت موثر ریسک با Binarium

6 گام برای مدیریت موثر ریسک با Binarium

هر تحلیلگر یا راهنمای معاملاتی به شما خواهد گفت که مدیریت ریسک چقدر اهمیت دارد. با این حال، چگونه می توان آن ریسک را مدیریت کرد؟ و دقیقاً منظور آنها از مدیریت ریسک چیست؟ در اینجا راهنمای گام به گام یکی از مهمترین مفاهیم در تجارت مالی است.
چگونه یک برنامه تجاری برنده Binarium ایجاد کنیم

چگونه یک برنامه تجاری برنده Binarium ایجاد کنیم

یاد بگیرید که چگونه یک برنامه تجاری موفق ایجاد کنید و آن را به مرحله اجرا در آورید. با یک برنامه هوشمند، راهنمایی خواهید داشت که کدام بازار را تجارت کنید، چه زمانی سود ببرید، چه زمانی زیان خود را کاهش دهید، و در کجا فرصت های دیگر وجود دارد.
تجزیه و تحلیل بنیادی برای معامله گران موفق Binarium

تجزیه و تحلیل بنیادی برای معامله گران موفق Binarium

تحلیل بنیادی یک اصطلاح گسترده است که عمل تجارت را صرفاً بر اساس جنبه های جهانی که بر عرضه و تقاضای ارزها، کالاها و سهام تأثیر می گذارد، توصیف می کند. اگر به کسی برخورد کردید که الگوهای نمودار یا سطوح بیش از حد خرید/فروش بیش از حد را تبلیغ می کند، وارد حوزه تحلیل تکنیکال شده اید. بسیاری از معامله گران از هر دو روش اساسی و تکنیکی برای تعیین زمان و مکان انجام معاملات استفاده می کنند، اما آنها همچنین تمایل دارند که یکی را بر دیگری ترجیح دهند. با این حال، اگر می‌خواهید فقط از تحلیل بنیادی استفاده کنید، منابع مختلفی برای استناد به نظر شما وجود دارد.
چگونه بهترین استراتژی معاملاتی را با Binarium انتخاب کنیم

چگونه بهترین استراتژی معاملاتی را با Binarium انتخاب کنیم

در حالی که صدها استراتژی و روش معاملاتی مختلف وجود دارد، یافتن آنهایی که کار می کنند هنوز چالش برانگیز است. پیروی از برخی استراتژی ها بسیار سخت به نظر می رسد، برخی از آنها برای واقعی بودن بسیار خوب به نظر می رسند. راز واقعی در یک خط ساده نهفته است - بهترین استراتژی وجود ندارد. هیچ استراتژی واحدی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد، اما هرکسی می‌تواند استراتژی شخصی‌شده خود را بسازد و روشی را پیدا کند که برای او بهترین است. این بخشی از گسترده ترین راهنمای ما برای انتخاب استراتژی/روش معاملاتی است. مهم نیست که رویکرد شما چیست، این راهنما به شما کمک می کند تا ابزارهای جدیدی را برای تجارت کشف کنید. برای پیمایش در این راهنما، سؤال را در هر پاراگراف و سپس بخشی را که با پاسخ شما مطابقت دارد، بخوانید. فراموش نکنید که این مقاله را به نشانک های خود اضافه کنید تا هر لحظه بتوانید به این اطلاعات بازگردید و حافظه خود را تازه کنید. بیا بریم!
چگونه می توانم بدانم در Binarium چه سرمایه گذاری کنم؟

چگونه می توانم بدانم در Binarium چه سرمایه گذاری کنم؟

یک موضوع مهم برای هر معامله گر تصمیم گیری در مورد دارایی هایی است که در آن سرمایه گذاری کند. در اینجا شما آماده هستید تا وارد دنیای تجارت شوید: شما از قبل اصول اولیه تحلیل تکنیکال و بنیادی را می دانید، با این حال، هنوز این سوال که کدام دارایی ها را انتخاب کنید، وجود دارد. باقی. در حالی که ممکن است قبلاً بدانید که چگونه سهام را ارزیابی کنید، گاهی اوقات تصمیم گیری هنوز دشوار است. در اینجا چندین چیز وجود دارد که ممکن است با توجه به اشتهای معاملاتی خود در نظر بگیرید.
10 نکته مهمی که برای موفقیت در تجارت Binarium باید بدانید

10 نکته مهمی که برای موفقیت در تجارت Binarium باید بدانید

هر کسی که می‌خواهد یک معامله‌گر سهام سودآور شود، فقط باید چند دقیقه آنلاین وقت بگذارد تا عباراتی مانند «تجارت خود را برنامه‌ریزی کنید؛ طرح خود را معامله کنید» و «زیان خود را به حداقل برسانید». برای معامله گران جدید، این نکات می تواند بیشتر شبیه یک حواس پرتی باشد تا توصیه عملی. اگر در تجارت تازه کار هستید، احتمالاً فقط می خواهید بدانید که چگونه عجله کنید و درآمد کسب کنید. هر یک از نکات زیر مهم است، اما زمانی که آنها با هم کار می کنند اثرات قوی هستند. در نظر گرفتن آنها می تواند شانس شما را برای موفقیت در بازارها افزایش دهد.
آنچه باید قبل از شروع تجارت Binarium بدانید

آنچه باید قبل از شروع تجارت Binarium بدانید

هنگام تصمیم گیری در مورد تجارت یا سرمایه گذاری، گزینه های معاملاتی زیادی برای انتخاب وجود دارد: ارزهای رمزنگاری، سهام، فارکس، گزینه های FX، ETF و غیره. به طور طبیعی، هر ابزار متفاوت است و بسیاری از معامله گران ترجیح می دهند فقط بر روی ابزار خاصی تمرکز کنند. این رویکرد ممکن است کاملاً مفید باشد زیرا به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا روی دارایی‌هایی که بیشترین معامله را انجام می‌دهند تمرکز کنند و رویکرد خود را اصلاح کنند. با این حال، چنین رویکردی مانع از تنوع بخشیدن به پرتفوی معامله گران می شود که یکی از گام های مهم برای یک استراتژی مدیریت ریسک است. صرف نظر از ترجیحات شما، قوانین جهانی وجود دارد که کاملاً برای هر دارایی قابل تصوری اعمال می شود. در نظر گرفتن این چهار نکته ممکن است به شما در تقویت مهارت ها و رویکرد معاملاتی خود کمک کند.
چرا من همیشه در تجارت Binarium ضرر می کنم؟

چرا من همیشه در تجارت Binarium ضرر می کنم؟

اجازه دهید صادقانه باشد. کسب بازدهی پایدار به عنوان یک معامله گر آسان نیست. بسیاری از افرادی که وارد بازارهای مالی شده اند، دست خالی یا حتی بدتر از آن - پول خود را از دست می دهند. دلایل مختلفی برای آن وجود دارد: برخی از افراد تجارت را جدی نمی گیرند، برخی دیگر آن را بیشتر به عنوان یک سرگرمی به جای کار سخت می بینند، بقیه به سادگی تمایلی به یادگیری و کسب مهارت های جدید ندارند. چرا مدام پول از دست می دهید و مهمتر از همه، چگونه زیان خود را مدیریت کنید؟ امیدواریم پس از مطالعه این مقاله پاسخی برای هر یک از این سوالات داشته باشید.
5 چیزی که باید از بهترین معامله گران Binarium یاد بگیرید

5 چیزی که باید از بهترین معامله گران Binarium یاد بگیرید

معامله گران با تجربه نکات و ترفندهای خاص خود را دارند که به آنها کمک می کند تا نتایج بهتری کسب کنند. این نکات یک شبه به دست نمی‌آیند: آزمایش یک استراتژی، یافتن بهترین کار، تمرین و دیدن نتایج زمان زیادی طول می‌کشد. در اینجا پنج روش مورد استفاده توسط معامله گران عاقل آورده شده است - ممکن است بخواهید آنها را برای جلسه معاملاتی بعدی خود به خاطر بسپارید.